П'ять безкоштовних подій у Києві на 10 липня

П'ять безкоштовних подій у Києві на 10 липня

День відкритих дверей у UNIT.City

UNIT.City знову відкриває свої двері! Екскурсія парком, знайомство з керівними партнерами та резидентами, візит до унікальної ІТ-школи UNIT Factory та сучасного коворкінгу Chasopys.UNIT.

UNIT.City OPEN DAY — день, коли можна на власні очі побачити, як технологічні компанії, лабораторії, акселератори стартапів, R&D-центри та навчальні заклади об’єднуються в екосистему для розвитку інновацій.

Вхід – вільний, лише за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена екскурсійними групами.

Коли: о 18:00
Де: UNIT.City, Дорогожицька, 3 (вхід із Дорогожицької, 1, зупинка «Мотоциклетний завод»).

Фотовиставка про свободу, рівність, (взаємо)дію

Сьогодні відбудеться відкриття міжнародної фотовиставки People. Places. Processes. 7 фотомитців із країн Східного партнерства продемонструють власне бачення прав людини, проблем дискримінації, соціальної справедливості, корупції та бідності. Ці гострі проблеми єднають громадян, збирають багатотисячні демонстрації, формують світогляд сучасної людини. 

Автори робіт: Рамін Мазур 一 Республіка Молдова, Кароліна Дутка 一 Республіка Молдова, Нарек Алексанян 一 Вірменія, Діна Оганова 一 Грузія, Георгій Гогуа 一 Грузія, Алєксандр Саєнко 一 Білорусь, Еміне Зіятдінова 一 Україна.

На відкритті відбудеться дискусія з митцями, політиками та експертами щодо взаємозв’язків між сучасним мистецтвом, соціальними та політичними процесами в Східній Європі; театр імпровізацій «Поза часом» Плейбек-театр Вне Времени представить перфоманс за мотивами однієї з фоторобіт.

Участь у відкритті 10-го липня безкоштовна, за умови попередньої реєстрації

Коли: о 18:30
Де: Національний музей Тараса Шевченка (бульвар Шевченко, 12).

Шведский фильм-драма «Квадрат»

Відвідувачі простору IZONE зможуть переглянути фільм, який отримав Золоту пальмову галку на 70-му Каннському кінофестивалі.

Квадрат — новий експонат відомої шведської галереї має спонукати відвідувачів до альтруїзму, любові та взаємодопомоги. Але в реальному світі все працює за іншими законами, з якими Крістіан — куратор галереї — не знайомий. Він грає в толерантність та порядність, в той час як на вулиці в нього крадуть гаманець та вимагає подачки побирушка. Він сподівається, що анонімний лист з погрозами в поштовій скринці примусить злочинця стати таким самим порядним громадянином та повернути вкрадене. Але водночас примушує свого підлеглого розноситі ці листи, бо сам не наважується зробити це. 

Український дубляж.

Вхід вільний

Коли: 20:00 - 22:30
Де: IZONE, вул. Набережно-Лугова 8.

Кінопоказ на ЮБК

Arthouse Traffic та пляж ЮБК запрошують глядачів на прем'єрний показ видовищної документальної стрічки «Гора» про найвищі вершини світу. Зйомки стрічки австралійки Дженніфер Підом відбувалися по всій планеті – від Непалу до Австрії та Нової Зеландії. Захопливі види світових вершин супроводжуються класичною музикою у виконанні Австралійського камерного оркестру, одного з найбільших камерних оркестрів світу.

Фільм демонструється мовою оригіналу з субтитрами – текст англійською зачитує актор, номінант премій «Оскар» та «Золотий глобус» Віллем Дефо.

Вхід вільний.

Коли: з 21:30 по 23:30
Де: Труханів острів, направо 200 метрів від Пішохідного моста

Музей-майстерня І. Кавалерідзе

Музеї Києва кожного місяця влаштовують дні відкритих дверей і запрошують киян та гостей столиці безкоштовно ознайомитися з експозицією. 10 липня черга за Музеєм-майстернею І. Кавалерідзе

Музей розмістився в будинку, де в 1911 році працював над проектом пам’ятника княгині Ользі майбутній видатний український скульптор, кінорежисер і драматург, народний артист України Іван Петрович Кавалерідзе. У музеї експонуються проекти пам’ятників, станкові скульптури, в яких скульптор звертається до образу Тараса Шевченка, Григорія Сковороди, Льва Толстого, Федіра Шаляпіна, Амвросія Бучми, Лесі Українки, Миколи Амосова та інших видатних особистостей. Також в музеї експонуються матеріали, які висвітлюють життєвий та творчий шлях І. Кавалерідзе . Відвідувачів, насамперед, цікавлять мініатюрні моделі до  пам’ятників княгині Ользі, Кирилу і Мефодію, Ярославу Мудрому, Тарасу Шевченку.

Коли: з 11.00 до 18.00
Де: Андріївській узвіз, 21.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.