Репортаж з продуктового ярмарку: про заборони тут не чули

Репортаж з продуктового ярмарку: про заборони тут не чули

На вулиці стоїть спека, і випадки отруєнь серед українців почастішали. Нещодавно КМДА ввело тимчасову заборону на реалізацію харчових продуктів, що швидко псуються. А саме: свіжого м’яса та м’ясопродуктів, ковбасних та м’ясних виробів, молока та молочних продуктів, риби свіжої, мороженої, копченої, в’яленої.

 - Продуктова безпека киян вимагає прийняття зваженого та відповідального рішення. Не допустити спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь серед споживачів на столичних ярмарках – обов’язок організаторів ярмарків. Заборона тимчасова і діє до моменту отримання роз’яснень від Головного Управління Держпродспоживслужби щодо транспортування, реалізації та зберігання продукції, що швидко псується, – зазначив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Андрій Мельничук.

«Вечірка» проінспектувала сезонний продуктовий ярмарок у Дарницькому районі, який відбувся на перетині вулиць П. Чубинського та Ю. Пасхаліна. Напевно, тут не чули про заборону КМДА. Так, тут досить великий вибір молока (10 грн за 1л), можна придбати кров’янку (50 грн за 1кг), сало (70 грн за 1кг).

Поки автор цього матеріалу запитувала про вартість кров’янки у продавців, підійшла жінка-покупець та розповіла, що недавно отруїлася цим продуктом, два тижні страждала від діареї.

- Але ковбаса була смачною. Тепер я її купую та обсмажую, - додала жінка.

Іноді, почувши такі розмови, замислюєшся, з якою неповагою ставляться до себе споживачі. І не можна звинувачувати в отруєннях лише реалізаторів, винні також і покупці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.