Починається ремонт Паркової дороги на Печерську: що зроблять, як об'їхати

Починається ремонт Паркової дороги на Печерську: що зроблять, як об'їхати

Із 15 липня планується розпочати роботи з реконструкції Паркової дороги. Роботи будуть виконуватися у три етапи з повним закриттям руху на відповідній ділянці. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Під час ремонтних робіт прямий проїзд від вул. Михайла Грушевського до алеї Герої Крут буде неможливий. Про початок виконання робіт та ділянку перекриття руху буде повідомлено додатково.

Корпорація «Київавтодор» просить водіїв із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із виконанням ремонтних робіт, та обирати інші маршрути руху містом.

- У зв’язку з складною транспортною ситуацією, а також  необхідністю добудувати музейну частину Меморіального комплексу Голодомору,  для якого потрібні під’їзди і паркувальні майданчики, вирішили відкоригувати давно існуючий проект реконструкції Паркової дороги, - розповів "Вечірці" начальник відділу перспективного розвитку вулично-дорожньої мережі інституту «Київдормістпроект» Рашид Халілов. -  Цей проект реконструкції виконаний так, що не треба зносити багато дерев на схилах. Деякий час трафік на узвозі буде ускладнено. Але згодом зможемо набагато зручніше добиратися з центру міста до столичних мостів. В першу чергу реконструюють ділянку від вулиці Грушевського - Паркова дорога - Алея Героїв Крут без розширення проїжджої частини (залишиться дві смуги зі збереженням реверсного руху вранці і ввечері), але з виправленнями геометрії поворотів, і реконструкцією дорожнього полотна. Ці роботи можна виконувати й восени і взимку, крім укладання асфальту. Далі буде ділянка Дніпровського узвозу - від Алеї Героїв Крут до Набережного шосе. Тут розширимо проїжджу частину з двох до чотирьох смуг, з безперебійним рухом в обидві сторони і можливістю виїхати на вулицю Івана Мазепи.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!