Не Атласом єдиним: 9 найцікавіших подій на вихідні у столиці

Не Атласом єдиним: 9 найцікавіших подій на вихідні у столиці

День Дніпра

7 липня киян запрошують переплисти Дніпро! Акцію ініціювало Державне агентство водних ресурсів України, в КМДА підтримали розпорядженням про організацію традиційного щорічного міського свята - День Дніпра. Головна мета якого - виховати у киян бережливе ставлення до найбільшої в Україні та третьої за величиною річки Європи. Переплисти Дніпро запрошують усіх охочих різного віку. Стартуватимуть із Труханового острова біля Паркового мосту до набережної біля Поштової площі (причал 14). Переможцям вручать цінні подарунки та нагороди.

 Зареєструватися можна за посиланням: https://sportevent.com.ua/events/historical-swim-dnipro2018/, або безпосередньо на місці старту.

А ті, хто не вміє плавати аж настільки добре, щоб переплисти Дніпро, на Поштовій площі з 10:00 зможуть спостерігати за дійством у прямому ефірі.

Коли: о 10:00

Де: Поштова площа

Вхід вільний

Ювілейна «Рутенія» на Контрактовій

7 та 8 липня на Контрактовій площі відбудеться 10-й Фестиваль патріотичної пісні та поезії в Україні «Рутенія» ім.Костянтина Єрофеєва. Музичні гурти «Ордер На Арешт», «Телері», «Друге Сонце», The DOOX, GG Гуляйгород, Тарас Компаніченко і «Хорея козацька», «Вперше чую», «ВІЙ», ТаРута, «Рутенія», DJ Олег Скрипка та ін. Барди – Олекса Бик, Живосил Лютий, Ігор Білий, Володимир Гонський, Олег Король, Сергій Файфура, Олександр Веремчук, Віктор Нестерук, Володимир Пироженко, Валентина Люліч. Поети & літературна сцена – Борис Гуменюк, Олена Задорожна, Брати Капранови, Олег Короташ, Мальва Кржанівська, Таня-Марія Литвинюк, Алла Миколаєнко, Володимир Осипенко, Сергій Пантюк, Тата Рівна, Оксана Яблонська та ін.

Коли: З 7 лип 14:00 до 8 лип 22:00

Де: Контрактова площа

Вхід вільний

«Класик пікнік» і  «Відкрита музика міста»


Киян знову запрошують у парк Шевченка на третій концерт серії «Класик пікнік» фестивалю «Відкрита музика міста».Концерт присвячений романтичній пристрастній та відвертій Італії, музика якої завжди займала почесну роль у європейській класиці! Для вас гратимуть: Мирослава Которович з камерним ансамблем «Артехатта» Pracht Ensemble програму веде та співає Мар’яна Головко. Для гостей концерту створять  комфортний простір з зоною італійських фудкортів. Для маленьких bambini  -  захоплюючі заняття та майстер-класи.

Коли: о 19:00

Де: парк Тараса Шевченка
Вхід вільний для всіх без будь-яких обмежень!

Ралі «Столиця»

07-08 липня – стартує ралі «Столиця» – IІІ етап Чемпіонату України з ралі: м.Київ та Хорошевський район, СМТ Іршанськ, селища Старіки, Десятини, Полянка, Мелені, Шершні Житомирської області.

Коли:  урочисте відкриття змагання о 19:00

Де:  вул. Хрещатик

Вечірня екскурсія музеєм «Золоті Ворота»

Любите таємниці та історію або ж просто бажаєте провести вечір цікаво? Музей «Золоті Ворота» запрошує на вечірню екскурсію. Організатори обіцяють, що буде незвичайно і таємничо...

Коли: 20:00 по 21:00

Де: Національний заповідник «Софія Київська», вул. Володимирська, 24

НЕДІЛЯ, 8 липня

Майстер-класи від Вікторії Лук’янець

Киян запрошують на унікальну подію: майстер-клас від неймовірної Вікторії Лук’янець - однієї з найтитулованіших українських співачок, примадонни світових оперних театрів, володарки неповторного бельканто, якій аплодувала й аплодує публіка найславетніших оперних сцен світу, зокрема Метрополітен-опера та Ла Скала. Програма майстер-класу:
Частина 1. Представлення В. Лук’янець.
Частина 2. Майстер-клас зі студентами (твори і порядок на вибір)

Частина 3. Запитання і відповіді.
Частина 4. Виконання концертних творів.

Коли: о 11:00

Де: Музей книги і друкарства України, вул. Лаврська, 9, корп. 9
Вартість: 250 грн.

Заїзди рисаків на іподромі

Неділя - час на іподром! 8 липня відбудуться  заїзди рисаків.  Приз для коней рисистих порід 4-річного віку і старше. На гостей заходу чекають показові виступи спортсменів з різних дисциплін кінного спорту та безкоштовні катання дітей на конях.
Коли: о 13.00.

Де: Київський іподром

Вхід вільний

Atlas Weekend

У неділю останній день культового Atlas Weekend.  Placebo, Lacuna Coil, Антитіла, Louna, Wildways, Bahroma, Один в Каное, ЛСП, Нерви і інші.  Нагадаємо, через завершення найбільшого фестивалю східної Європи роботу метро буде продовжено на 1 годину.

Коли: 11:00 - 24:00

Де:  ВДНГ

Вартість: 1200 грн.

Свято морозива у Київському зоопарку

Цілий липень у Київському зоопарку щонеділі влаштовують Свято морозива. Крім того, кожні вихідні у Київзоо проходить еколого-просвітницька вистава «Дике дитинство» від театру ляльок «Ілай».  Діти зустрічаються зі звірятками, спілкуються та пізнають світ живої природи.

Коли: з 12:00 до 16:00

Де: Київський зоопарк

Вартість: 60 грн.