Киянам дали ще півроку для переоформлення картки киянина

Киянам дали ще півроку для переоформлення картки киянина

Пільгові посвідчення для проїзду в наземному транспорті Києва діятимуть до 1 січня 2019 року

Сьогодні на пленарному засіданні Київради депутати внесли зміни до міської цільової  програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016 — 2018 роки.

Відповідно до рішення, для  пільговиків проїзд у наземному транспорті за відповідними посвідченнями продовжено до кінця поточного року. Таким чином, власники Картки киянина, які не встигли її замінити, матимуть додатково півроку для переоформлення, при цьому не втрачаючи пільги на проїзд у наземному громадському транспорті.

-Цим рішенням ми продовжуємо можливість використовувати пільгове посвідчення для проїзду у громадському наземному транспорті з 1 липня 2018 року до 1 січня 2019-го. Після зазначеного терміну в повноцінну дію вступає «Картка киянина». Вона замінить пільгові посвідчення. До того часу увесь наземний транспорт столиці має бути обладнаним автоматизованою системою для оплати проїзду та обліку пасажирів, - зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.

Нагадаємо, міська влада планує найближчим часом оснастити весь рухомий склад комунального транспорту та турнікети на станціях швидкісного трамваю, міської електрички та фунікулеру валідаторами для зчитування електронних квитків для проїзду, в тому числі і Карток Киянина. До слова, наразі перевагами Картки киянина користуються вже близько 700 тисяч громадян.

Рішення підтримали 88 депутатів Київради.