Сім містечок хочуть в Київську агломерацію

Сім містечок хочуть в Київську агломерацію

Сім населених пунктів, розташованих поруч з Києвом, погодилися долучитися до консультацій щодо створення масштабного проекту об’єднання інфраструктурних проектів зі столицею «Київська агломерація».

Зокрема, йдеться про: Бровари, Васильків, Ворзель, Бориспіль, Обухів, а також Нові Петрівці та Ходосівку.

Про це у Facebook повідомив заступник міського голови-секретар Київради Володимир Прокопів.

Він наголосив, що ще п’ять населених пунктів офіційно виступили проти участі у проекті так званого приєднання до столиці, а саме: село Підгірці, Погреби, Вишеньки, Калинівка (Броварський район).

Нагадаємо, за даними Київгенплану, до столиці приєднаються 10 міст і буде своє ядро. Однак не йдеться про територіальне поглинання, а саме про розвиток єдиної містобудівної системи – Києва та приміських територій (Київська агломерація). Планується, що вона охопить 10 адміністративних районів, Ірпінську міськраду та 8 міст обласного значення, площею приблизно 1175,74 тис. га. 

Раніше про готовність приєднатися до столиці повідомила селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина.

Голова правління КП Київводоканал Дмитро Новицький пояснив переваги створення єдиного адміністративно-територіального регіону навколо столиці. 

- Сьогодні склалися усі передумови до агломерування території, що знаходиться в зоні впливу Києва. Існує нагальна потреба у планувальній організації приміських територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку, розвитку рекреаційних зон, транспортно-комунікаційних зв’язків тощо, щоб зупинити негативні взаємні впливи, - пише він у Facebok.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.

Ілюстрація: wikipedia.org