Вздовж проспекту Шухевича будують величезний сучасний парк

Вздовж проспекту Шухевича будують величезний сучасний парк

Розпочалися обіцяні ще весною роботи зі створення парку вздовж водойм по проспекту Шухевича.

-Сьогодні проінспектували початок робіт, - інформує голова комісії Київради з питань освіти, молоді, спорту Ганна Старостенко. - Наша більш ніж річна паперова робота починає матеріалізуватися.

Навколо озер вздовж проспекту Шухевича, між проспектом Маяковського та вулицею Бальзака буде парк, що охопить понад 13 гектарів, а до кінця літа вже сформуємо першу чергу. 

Парк буде створено практично з нуля! Тож, ми прагнули зберегти особливості наявного ландшафту, красу озер та ярів, а також доповнити їх різнотрав’ям, квітами та новими деревами. Звичайно, ми передбачили усі необхідні зручності для відпочинку: пішохідні та велодоріжки, освітлення, лави та вбиральні. Левова частка робіт буде здійснена з розчистки водойм, укріплення і облагородження берегів. А окрасою цієї частини парку стане оглядовий майданчик – альтанка, з якої відкриватиметься красива панорама озера.

Окремо буде передбачено місце для цивілізованого вигулу домашніх улюбленців. Для зручності всіх любителів спортивного відпочинку одразу біля в’їзду в парк буде облаштовано велопарковку, а також встановлено майданчик для спортивних ігор та ворк-ауту. Переконана, що і маленьким деснянцям сподобається доволі великий дитячий ігровий майданчик.

Замовником робіт виступає КП «Київзеленбуд». Підрядником робіт за результатами відкритих торгів системою ProZorro визначено ТОВ Будмонтажсервіс 1. Загальна вартість робіт першої черги – майже 26 мільйонів гривень.

Наразі вже рівняють, де потрібно землю, прокладають перші доріжки і розчищають водойму. 

Ми хочемо перетворити це місце не просто в зелену комфортну зону з лавами та доріжками, а створити зразковий шматочок Деснянки, підкресливши всі його переваги. Тож, перед нами стоїть ще багато питань щодо облагородження території: перенести чи прибрати МАФи, домовитися з прилеглити будинками щодо майданчиків, продумати всю логістику біля самого парку, щоб були можливості дістатися сюди і матусям з візочками, і людям з особливими потребами, і техніці.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.