Нема гарячої води: кияни страждають від тисяч пошкоджень тепломереж

Нема гарячої води: кияни страждають від тисяч пошкоджень тепломереж

З 10 квітня до 30 серпня в Києві тривають гідравлічні випробування. Станом на 03.07.2018 КП «Київтеплоенерго» провели діагностику більше ніж на 50 відсотках тепломереж. В рамках підготовки теплового господарства міста до зими виявлено 2655 експлуатаційних та гідравлічних пошкоджень, з яких  2364 уже усунуті.

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» днями отримало нову техніку: чотири екскаватори з навісним обладнанням (гідромолотом, асфальторізом та ін.). Техніка вже запущена в роботу. Загалом протягом липня комунальне підприємство планує отримати 23 одиниці спецтехніки: 12 екскаваторів та 11 спеціальних аварійних. Про це повідомили в комунальному підприємстві.

Нова техніка британського виробництва, фірми JCB. Кожна машина має рік гарантійного обслуговування. Крім того, перед початком експлуатації, офіційний представник JCB провів машиністам спеціальний інструктаж та навчання, де розповів про всі можливості спецтехніки та умови догляду за нею.

Екскаватори використовуються аварійними бригадами КП «Київтеплоенерго» для ліквідації пошкоджених мереж, монтажі нових трубопроводів та виконанні благоустрою території.

Наразі в користуванні КП «Київтеплоенерго» перебуває більше 200 одиниць спецтехніки, 30 з яких – саме екскаватори.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.