На Троєщині з дворів масово забирають автомобілі

На Троєщині з дворів масово забирають автомобілі

У Деснянському районі евакуйовано 108 безгосподарних старих автомобілів.

За останні 10 місяців, з 28 вересня минулого року по 2 липня нинішнього року, на виконання вимог приписів, оголошень та попереджень, наданими спеціалістами відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації, у Деснянському районі було евакуйовано та переміщено 108 автомобілів, в тому числі 85 авто з вул. Електротехнічної. Про це повідомляє прес-служба Деснянської РДА.


За інформацією начальника відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації Віктора Казмірчука, сьогодні на території Деснянського району знаходиться 46 безгосподарних старих покинутих автомобілів.

Саме таку кількість старих авто виявлено під час останнього обстеження та інвентаризації території району на предмет наявності старих, покинутих, занедбаних авто. На зазначені автомобілі, у встановленому порядку, наклеєно оголошення щодо необхідності термінового прибирання авто силами власників.

-Перелік виявлених автомобілів передано до Департаменту міського благоустрою, Управління патрульної поліції Києва та КП «Центр організації дорожнього руху» для подальшого прийняття управлінського рішення щодо порядку евакуації покинутого автотранспорту. Всі ці заходи проводяться в тому числі з метою забезпечення вільного доступу спецтехніки в ході прибирання проїжджих частин, тротуарів та прибудинкових територій від піскозмету, – пояснив Віктор Казмірчук.