Навігатор 3-го липня: що цікавого в Києві

Навігатор 3-го липня: що цікавого в Києві

Подія дня: Пластиковий пакет - це не модно!


3-го липня громадська організація «ReThink» та Національний конкурс краси “Міс Україна” проведуть акцію “Пластиковий пакет – це не модно”, щоб привернути увагу до бездумного та надмірного використання поліетиленових пакетів в Україні. В рамках заходу учасниці конкурсу та активісти проведуть театралізовану акцію із закликом відмовитись від поліетилену на користь більш сталих альтернатив. До цього організатори закликають і інших.
Коли: 13:15
Де: Хрещатик 23, поруч із фонтаном
Долучайтеся!

Вечір літературний: розмова про родинну сагу з Оленою Захарченко


Сьогодні киян запрошують на презентацію роману Олени Захарченко «Третя кабінка — Лос-Анджелес». В основу роману, по суті – родинної саги, покладено реальні історії родичів письменниці, які знайдені в архівних документах та записані зі слів ще живих свідків. В центр обговорення на презентації буде винесено технологію пошуку та обробки фактів і представлення їх в форматі цікавої оповіді – літературного твору. Модератор – видавець Микола Кравченко.
Коли: 19:00
Де: книгарня "Є", вул.Хрещатик, 46.
Вхід вільний

Вечір у музеї: вцілілі раритети УПА


3 липня у Національному музеї історії України відкриється виставка «Борці за Українську Державу», яка представить дивом вцілілі раритети, що розкриють історію Української повстанської армії під незвичним кутом. Виставка приурочена 111-й річниці від дня народження Романа Шухевича. Візуально виставка оформлена у стилі повстанських криївок. Тематично складається з шести блоків, присвячених керівництву УПА, її організаційній структурі, пропагандистській діяльності, особливостям побуту підпільників, закордонним рейдам УПА, підсумкам діяльності українського визвольного руху 1940–50-х рр.
Коли: 3 липня, о 15:00
Де: на третьому поверсі Національного музею історії України, вул. Володимирська, 2.
Вхід на відкриття виставки вільний

Вечір музичний: «Classical guitar»


Киян запрошують на вечір «Classical guitar». Виконує - Андрій ОСТАПЕНКО (гітара). Участь бере – Ольга Єременко (розмовний жанр). Програма: Ф. Г. Лорка – «Гітара»,  Л. Брауер – «Колискова», Е. Віла-Лобос – Чотири прелюдії, М. Вороний – З циклу «Серце музики», Л. Леньяні – «Фантазія», Дж. Регонді – «Reverie» , О. Ольшанська – «Гітаристу», І. Альбеніс – «Серенада», «Астурія» Р. Дієнс – «Небесне танго».
Коли: о 19:00

Де: Галерея "ДУКАТ",  вул. Рейтарська 8 б
Вартість: 100 грн.

Вечір в кіно: Ідеальний чоловік


«Роллс-Ройс» англійських комедій, «Ідеальний чоловік» Оскара Уайльда - в новій постановці театральної компанії Classic Spring. У цій захоплюючій п'єсі політичні інтриги проникають до самого серця англійської сім'ї. Сер Роберт Чілтерн, який обіймає посаду депутата Британського парламент, впевнено просувається вгору політичними щаблями, доки в Лондоні не з'являється місіс Чівлі з компрометуючими його доказами і починає його шантажувати… Фільм-вистава демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.
Коли: з 19:00
Де: Культурний центр "Кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19
Вартість: 190 грн.

Вечір в театрі: Схід-Захід 2018-прем'єра вистави за п'єсами підлітків


Сьогодні відбудеться прем`єра вистави Class Act: Схід-Захід – 2018, яка створена за п’єсами підлітків з Авдіївки та Чопу. Із 23 по 28 червня у Києві юні учасники проекту під кураторством відомих драматургів Natalia Vorozhbyt, Pavlo Arie, Olga Maciupa, Jack Clover, Marina Smilianets та засновниці Class Act, професорки School of Literatures, Languages and Cultures, University of Edinburgh Nicola McCartney пишуть п’єси.  В наступні п’ять днів ці тексти втілять на сцені відомі режисери та актори.  Проект реалізується в Україні вже втретє.  Кураторка Class Act: Схід-Захід — український драматург Natalia Vorozhbyt (п`єси «Саша, винеси сміття», «Вій 2.0», «Погані дороги» та сценарії до стрічок «Кіборги» та «Дике поле» за романом С. Жадана «Ворошиловград»).  Головним режисером проекту вже вдруге є Максим Голенко («Королева краси», театрі «Золоті ворота», «Кицюня» та «Віталік», Дикий театр).
Коли: о 19:00
Де: у Великому залі Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського (вул. Архiтектора Городецького 1-3/11
Вхід вільний, реєстрація уже завершена, але завжди є надія, що хтось із зареєстрованих не прийде.