Парк корупції розібрали, проте у Києві з'явилася Алея боротьби

Парк корупції розібрали, проте у Києві з'явилася Алея боротьби

У Ботанічному саду замість "Парку корупції" залишилася "Алея боротьби". 140 кущів буксусу символізують справи проти корупціонерів. Садили їх детективи Національного антикорупційного бюро та відвідувачі парку.

Кількість кущів не випадкова - саме 140 справ Національне антикорупційне бюро передало до суду. Організатори пояснюють: вони проводять паралелі між посадкою рослин та заґратуванням корупціонерів. Вічнозелений буксус обрали як символ того, що антикорупційні органи мають працювати безперервно.

- У висадці, посадці рослин багато аналогії з боротьбою з корупціонерами. Копаємо яму, тобто збираємо факти, збираємо матеріали на цих корупціонерів, висаджуємо, тобто проводимо суд, вони успішно приживаються на українській благодатній землі. Тобто, якщо правове суспільство – ніякі там процеси не зможуть їх врятувати від відповідальності, -  розповів "5 каналу " Василь Остап'юк, головний садівник Національного ботанічного саду.

Кущі мають добре прижитися у ботсаду - щедрі дощі, як йдуть цими днями у столиці, сприяють "Алеї боротьби".

Інтерактивний "Парк корупції" відкрили просто неба у ботанічному саду на початку червня. Його мета – у простий спосіб показати складні схеми корупціонерів та донести до якомога більшої кількості людей інформацію про те, як кожен може боротися з корупцією.

.

Найбільше експозиція парку зацікавила молодих людей. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.

Інтерактивний "Парк корупції" замість запланованих двох тижнів працював чотири, його відвідало понад 25 тисяч людей.