Знамениті слова Лінкольна прочитають на Софійській площі

Знамениті слова Лінкольна прочитають на Софійській площі

Сьогодні на Софійській площі особливе дійство - о 21:00 відбудеться концерт міжнародного проекту «Шляхи дружби».  

Зокрема, у рамках проекту відомий американський актор Джон Малкович виконає поему для читця та симфонічного оркестру композитора Аарона Копленда «Портрет Лінкольна».

- ... від тих, хто загинув з честю, ми успадкуємо ще більшу відданість справі, якій вони були цілковито віддані до кінця: ми твердо вирішуємо, що вони загинули не марно; і що в цій нації Божою ласкою знову зародиться свобода; і що уряд цього народу, створений народом і для народу, не зникне з лиця землі, - це слова Авраама Лінкольна сьогодні звучатимуть на Софійській площі. І хоча Маестро Ріккардо Муті наголошував, що проект понад політикою, для українців ця промова має особливий зміст. 

Також у концерті братимуть участь Молодіжний оркестр Луїджі Керубіні, створений Маестро Ріккардо Муті з найкращих молодих виконавців Італії, симфонічний оркестр і хор Національної опери України, Камерний хор «Кредо», Ансамбль класичної музики ім. Б. Лятошинського, студенти Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського, а також 25 молодих виконавців із м. Маріуполя (артисти Маріупольського муніципального оркестру «Ренесанс» та студенти Маріупольського коледжу мистецтв). Хормейстер Великого зведеного хору – Богдан Пліш.

Україну представлятиме, зокрема, одна з найкращих сучасних оперних співачок Людмила Монастирська (сопрано) та відомий український бас Сергій Магера.

Захід відбудеться за сприяння столичної влади.

На Софійській площі облаштують зручні місця для слухачів. Щоб потрапити у цю віп-зону можна придбати квиток від 100 до 3000 гривень. Проте кожен охочи зможе цілком безплатно побачити концерт.

До слова, сьогодні, з 20:00 до 00:00, у зв'язку з проведенням міжнародного проекту «Шляхи дружби» на Софійській площі вносяться зміни у роботу автобусних маршрутів №24, №114 та тролейбусних №6, №16, №18. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.