Особливості бізнесу по-київськи: червень минає, а «літні кафешки» без документів

Особливості бізнесу по-київськи:  червень минає, а «літні кафешки» без документів

У Києві станом на кінець червня виписано 706 приписів та складено 103 адмінпротоколи власникам незареєстрованих «літніх кафешок». Про це повідомив в.о директора КП  «Київблагоустрій» Андрій Андреєв.

- Літо – це піковий сезон для нелегального заробітку у самовільно встановлених непорядними підприємцями відкритих (літніх) майданчиках для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства. І тому наразі всі інспектори КП «Київблагоустрій» здійснюють моніторинг цих «літніх кафешок». По місту їх більше тисячі. І лише дві сотні з них мають дозвільні документи Департаменту містобудування та архітектури. Всім порушникам Правил благоустрою, тобто тим, хто самовільно встановив літній майданчик та не отримав Інформаційний талон, інспектори вручають приписи з вимогою прибрати майданчики. На сьогодні виписано 706 приписів та складено 103 адмінпротоколи, - зазначив пан Андреєв.

Далі «Київблагоустрій» буде знімати ці «літні» споруди.

Андрій Андреєв також навів приклад  демонтованого цього тижня літнього майданчику на проспекті Героїв Сталінграда, 20-а. Там підприємець самовільно розширив бар, створивши літній майданчик.

До слова, за словами пана Андреєва, чимало із підприємців могли б легалізувати незаконні «літні кафешки» - оформити дозвільні документи та сплатити кошти в міський бюджет за використання комунальної землі.

Нагадаємо, у травні поточного року демонтажні групи КП «Київблагоустрій» прибрали зі столичних вулиць 91 незаконну тимчасову споруду.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.