Під Києвом зустрінуться лицарі та аристократи середньовічної Європи

Під Києвом зустрінуться лицарі та аристократи середньовічної Європи

«Парк Київська Русь» запрошує з 28 червня по 1 липня здійснити подорож у часі в епоху Середньовіччя і провести вихідні та святкові дні в Древньому Києві - серці самого князівства Київська Русь.

Гостей чекає можливість на власні очі побачити Древній Київ V-XIII століть, що відтворюється в натуральному розмірі на основі наукових знань. А також відчути атмосферу Київської Русі, просоченої величчю перемог, грандіозністю середньовічних споруд і доброзичливістю жителів Древнього Києва.

Відвідувачі побачать дерев'яні оборонні споруди довжиною близько 300 метрів і Михайлівські ворота висотою аж 21 метр, садиби киян Х-ХII століть, князівські трибуни, відтворений перший храм на християнської Русі, насолодяться експозиціями під відкритим небом і експонатами в музеях.

28 червня в День Конституції України гостей «Парку Київська Русь» чекає цікава і весела розважальна програма, яка почнеться з параду княжих прапорів і кінної лави і продовжиться театралізованими постановками на давньослов'янську тематику і кінно-трюковими виступами. Аж до 8 вечора гостей будуть дивувати середньовічними дійствами, іграми та забавами.

Крім веселої розважальної програми в четвер 28 червня і в неділю 1 липня на гостей чекають справжні середньовічні бої в рамках Міжрегіонального турніру «Витязь Київського Дитинця». З 14:00 до 16:00 на Дитинці Древнього Києва лицарі-спортсмени зійдуться в боях один на один, а біля 16:30 на великому ристалищі Передгороддя – в группових змаганнях «5х5». Це будуть повноконтактні битви в справжніх лицарських обладунках, із застосуванням середньовічної зброї. Співорганізатором змагань виступає Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

З 29 червня по 1 липня в Древньому Києві відбудеться історичний фестиваль, який найкраще передає атмосферу часів XIV-XV ст. - «Ruthenica medievalis». Відважні лицарі та дами серця з'їдуться на захід з усіх куточків України та інших країн. Так, учасниками фестивалю в Князівстві «Київська Русь» стануть представники Італії, Польщі, Білорусії та багатьох інших країн. Фестиваль історичної реконструкції знову збере людей, які не тільки вивчають історію за книгами, а й проживають її. Вони розташовуються в середньовічних наметах табором за стінами Київського Дитинця, і на кілька днів місто оживає, в прямому сенсі слова. Кожен бажаючий зможе на власні очі побачити, як жили в Середньовіччі, завдяки екскурсії в табір.

Фестиваль «Ruthenica Medievalis» розпочнеться урочистим відкриттям близько 14:00. Антуражні гості XIV-XV століття пройдуть парадом лицарів на головному ристалищі. Таке видовище можна побачити лише у Древньому Києві та лише під час даного фестивалю, адже він збере реконструкторів, що відтворюють вбрання, побут, зброю та життя Середньовіччя. Гості Древнього Києва зможуть не лише насолодитись яскравими костюмами, а й зробити яскраві фото з реконструкторами для соц. мереж.

На головному ристалищі розгорнеться захоплююча програма та маса розваг. Актори кінно-трюкового театру покажуть вражаючі номери з джигітовкою та стройовою підготовкою княжої дружини.

В п’ятницю на гостей чекатиме бугурт – середньовічні масові бої. По Древньому Києву протягом 29 червня проходитимуть «середньовічні сутички», під час яких реконструктори боротимуться між собою. Не менш видовищною буде програма й у суботу. Той, хто не зміг відвідати Древній Київ в п’ятницю, зможе побачити масові битви ще й у суботу. А після бугурту на «горіховому полі» амфітеатру можна буде насолодитись лицарським турніром. В неділю ж близько 15:00 гостей чекатиме стрільба з єдиного в Україні діючого требушету та облога міста.

Та не лише лицарство вражатиме гостей протягом трьох днів! Ведучі програми також запросять всіх на різноманітні інтерактиви. Так, можна буде навчитися танцювати середньовічний танець "Маразуля" або взяти участь у танцювальному флеш-мобі під сучасну музику. А тих, хто любить робити щось гарне своїми руками, чекають на індивідуальні майстер-класи майстри з гончарства, ковальства, стрільба з лука та інші.

Окрім театралізованої програми, що буде проходити безперервно протягом дня, гостей чекає безліч локацій. Відкриті "Чудеса Древнього Києва": Реконструкція середньовічного міста, Михайлівські ворота, Музей історичного костюма, Музей дерев’яного зодчества, Експозиція суднобудування, Експозиція катівня, Музей середньовічної музики, Оглядова вежа оборонного комплексу, Експозиція облогової техніки.

Кожен відвідувач Древнього Києва зможе вибрати заняття до душі – постріляти з лука, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, викарбувати монету «на щастя», політати на канатному спуску «Політайло» і відпочити у прохолодного Лісового озера.

Дуже смачні страви та напої, приготовані як за старовинними, так і сучасними рецептами, можна скуштувати в Княжій корчмі, в альтанках на свіжому повітрі та в Питній «25 рун».

На завершення програми гостей чекає яскраве шоу зі стрільбою палаючими ядрами з требушету - єдиного діючого в Україні облогового знаряддя.

А для того, хто побажає продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг при попередньому бронюванні місць в будинку готельного типу «4 кімнати», хостелі або кемпінгу.

Древній Київ розташований недалеко від Києва сучасного – в 45 хвилинах їзди - в селі Копачів Обухівського району Київської області.

Ціна вхідних квитків:

28 червня: повний квиток для дорослого - 150 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

29 червня - 1 липня: повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Маршрутки курсують від станції метро «Видубичі», див. розклад на сайті.

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!