Столичні поліцейські зіграли в футбол

Столичні поліцейські зіграли в футбол

У заході взяли участь команди з представників структурних підрозділів Головного управління Національної поліції у місті Києві. Призерам вручили медалі та дипломи, а командам – кубки. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

На базі тренінгового центру працівники відділу професійного навчання провели чемпіонат з міні-футболу серед збірних команд ГУНП у м. Києві. У змаганнях брала участь 21 команда, кожну з якої шляхом жеребкування розподілили на 5 підгруп.

Як розповів начальник відділу професійного навчання Головного управління Сергій Пшеничний, за результатами зіграних матчів полуфіналістами змагань стали 4 команди: Деснянське та Оболонське управління поліції, батальйон конвойної служби та збірна команда управління кадрового забезпечення і тренінгового центру.

У першій полуфінальній грі зійшлися команди батальйону конвойної служби та Оболонського управління поліції. З рахунком 4:3 перемогла команда «оболонців».

У другому полуфіналі зустрілись команди Деснянського управління поліції та збірної команди УКЗ та тренінгового центру. За основний час матчу визначили переможця: команду Деснянських правоохоронців.

У грі за 3 місце команди також показали безкомпромісну гру. З рахунком 7:4 здобула перемогу збірна команда управління кадрового забезпечення і тренінгового центру.

Переможець чемпіонату визначався у фінальній грі, в якій зустрілися команди Оболонського та Деснянського управлінь поліції. З рахунком 3:2 перемогу виборола команда оболонських поліцейських. Друге місце посіла збірна Деснянського управління поліції, а третє – співробітники управління кадрового забезпечення і тренінгового центру.

-За особистими заліками кращим голкіпером став Роман Коваль, а кращим бомбардиром - Дмитро Козій. Призерам урочисто вручили медалі та дипломи, а командам – кубки, - додав Сергій Пшеничний.

Нагадаємо, у Дніпровському районі горів ресторан

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.