Як створити успішний проект у рамках Громадського бюджету

Як створити успішний проект у рамках Громадського бюджету

Вже втретє активні кияни подають свої проекти на Громадський бюджет. Цього року їх загальна кількість становить 1022, а це на третину більше, ніж минулого року.

У інформаційному агентстві «Укрінформ» зібралися досвідчені учасники минулих років, які вже спромоглися реалізувати свої задуми. Автори поділилися, як на практиці реалізуються проекти ГБ, показали всі «сходинки» цього процесу, а також надали рекомендації для потенційних учасників ГБ: як зробити, щоб кожен проект став успішним.

– Ваш приклад є мотивацією і натхненням для інших, адже всі, хто реалізував свої проекти, спершу мали сумніви, чи варто взагалі починати цей шлях, – звернулася до авторів проектів заступник директора Департаменту суспільних комунікацій КМДА Тетяна Гузенко. – Реалізовані проекти – це значний аргумент у переконанні долучатися до Громадського бюджету, втілити свої ідеї в життя і допомагати владі робити те, що вона не врахувала у своїх планах соціально-економічного розвитку. 

Кожен зі спікерів мав свої секрети роботи з проектами, але було кілька основних порад «успішності», які зазначали всі автори. Це, в першу чергу, любов до справи і непохитна віра у неї. По-друге – підтримка комунікації з громадськістю, для якої створюється проект. Люди повинні знати про ініціативу якнайбільше, можливо, вносити свої корективи у розробку проекту, і найголовніше розуміти, як його реалізація знадобиться саме їм у повсякденному житті. Також проект має бути створений злагодженою командою, якій можна повністю довіряти. Один у полі – не воїн, підкреслюють автори.

Автори проектів розповіли «Вечірньому Києву», як, на їх думку, потрібно залучати киян не лише до подачі проектів ГБ, а й до голосування. Тож, потенційні автори, слухайте, дивіться та запам’ятовуйте!

Над матеріалом працювали: Ольга Косова, Марія Лисенко

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!