Сеул допоможе українській столиці розвивати проект Kyiv Smart City

Сеул допоможе українській столиці розвивати проект Kyiv Smart City

Проект співпраці між Києвом та Сеулом запрацює незабаром у столиці України. Про це ішлося під час зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна із делегацією із Сеулу на чолі з Послом Кореї Лі Янг-Гу та керівником транспортного департаменту Джін-Донг Канг. Зустріч приурочена до відкриття проекту між Києвом та Сеулом. Він стосується розвитку Kyiv Smart City та генерального плану заходів із діагностики інфраструктури смарт-міста. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

- Попри різницю у розмірах Київ і Сеул мають багато спільного, – сказав під час зустрічі Дмитро Давтян. - Нам важливо, щоб співпраця була взаємно цікавою та сприяла розвитку обох міст, і я вірю, що цей проект – хороший початок».

Проект передбачає створення інтегрованого центру інтелектуальної міської бази даних (БД) та цифрової платформи для діяльності смарт-сіті. Організатором виступає Національне агентство сприяння розвитку ІТ-індустрії Кореї (NIPA).

У рамках проекту, зокрема, заплановано проведення дослідження на місцях та інтерв’ю. Під час першої частини проекту команда NIPA провела дослідження, пов’язані з проблемами смарт-сіті. Також корейські спеціалісти зібрали вибіркові дані та планують запросити у профільних керівників зразки масивів даних для аналізу. Особливий інтерес представляють дані з київського інформаційного центру, зокрема, метадані програмного забезпечення для розпізнавання обличчя та номерних знаків.

- У Сеулі вже працює багато таких модулів, які у Києві лише розвиваються. Досвід передового міста може і має бути не просто корисним для прикладу, але і для конкретного втілення, щоб це могло реально поліпшувати наше місто, і це відчував кожен його мешканець і гість, – підсумував заступник голови КМДА.

Зустріч із нагоди відкриття проекту між Києвом та Сеулом зі створення інтегрованого центру інтелектуальної міської бази даних та цифрової платформи для діяльності Smart City/

Нагадаємо, безкоштовні ліки у столиці можна знайти через смартфон.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.