День кримськотатарського прапора відсвяткували у столиці

День кримськотатарського прапора відсвяткували у столиці

Свято кримськотатарського прапора пройшло у столиці. Активісти розгорнули величезний прапор завдовжки 39 метрів та завширшки 6 метрів.

Очолював колонну голова Меджлісу та народний депутат України Рефат Чубаров.

- Сьогодні кримськотатарський прапор є уособленням Криму, України. Ми впевнені в тому, що в недалекому майбутньому ми всі зберемося в Криму, над яким будуть майоріти кримськотатарський прапор та Державний прапор України. Я впевнений, ми переможемо і повернемось до Криму, і об’єднаємось з кримськими татарами, які зараз там, - зазначив Рефат Чубаров.

У коментарі «Вечірці» він повідомив, що найбільші кримськотатарські діаспори - у Києві, Львові, Одесі та Херсоні. За його словами, зараз в окупованому Криму залишається близько 300 тисяч кримських татар.

Паралельно з активістами по дорозі відбувався автопробіг – машини, прикрашені українськими та кримськотатарськими прапорами, їхали та сигналили.

- Щодня згадую Крим. Щороку на свято нашого прапора ми збирались у Криму. Це свято для нас дуже символічне і значуще, - розповіла Айше, яка у 2015 році разом з родиною покинула окуповану Алушту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» уTelegram та Facebook!