Навігатор 27-го червня: що цікавого в Києві

Навігатор 27-го червня: що цікавого в Києві

Вечір з особливим змістом: зустріч корабля «Вітаутас Великий»


Сьогодні на Подолі зустрінуть учасників литовського телевізійного проекту «Національна експедиція», які припливуть кораблем  «Вітаутас Великий». Судно пришвартується біля причалу № 10  Річкового вокзалу на Подолі. Серед учасників експедиції: вчені, викладачі вишів, історики, музикознавці, природознавці, журналісти, ведучі теле- і радіопрограм, музиканти, ресторатори. Загалом команда експедиції складається із 43 осіб.
Коли: о 17:00
Де: причал № 10  Річкового вокзалу

Вечір літературний: поетичний вечір Дмитра Лазуткіна


Дмитро Лазуткін прочитає вірші зі своєї нової книжки «Артерія». Інтерактивна збірка, що вийшла у «Видавництві Старого Лева» і зібрала поезію, написану Дмитром впродовж семи років, – містить qr-коди з переходом на аудіозаписи віршів. Про цю особливу книжку, а ще про ніжність та ненависть, війну й кохання з автором спілкуватиметься поет, письменник Олег Коцарев.
Коли: о 19:00
Де: у  Кнайп-клубі «Купідон» (вул. Пушкінська, 1-3)
Вхід вільний

Вечір в кіно: прем'єрний показ документальної стрічки "Від війни до весни"


Киян запрошують переглянути стрічку  режисера Світлани Залоги "Від війни до весни" з циклу "Історія кіно". Сценарій Сергія Тримбача, оператор-постановник Сергій Крутько. Це розповідь про кіно повоєнного десятиріччя (1945-1956), що знімалося в Україні.  У розмові взяли участь кінознавець Сергій Тримбач, історик Владислав Гриневич, кінорежисери Аркадій Непиталюк та Ахтем Сейтаблаєв, журналіст Сергій Полховський, кінооператор Богдан Вержбицький. А також студенти та випускники Києво-Могилянської академії та Майстерні DOC Сергія Буковського.
Коли: з 19:00 по 22:00
Де: Синя зала Будинку кіно
Вхід вільний

День  арт-марафону  #МояДитячаМрія


З 27 червня по 30 червня в Києві, біля Пейзажної алеї, на території Національний Музей Історії України - НМІУ розпочнеться Арт-марафон #МояДитячаМрія. Зустрічає Лідія Таран. До свят буде встановлено велику арт-стіну – це 12 м завдовжки і 2,5 м заввишки. На ній кожен зможе зобразити свою мрію так, щоб побачив цілий Всесвіт. На стіні допомагають 10 художників-ілюстраторів. Всі ці малюнки потім стануть частиною дивовижного кольорового Променя, що буде зітканий зі 100 000 мрій, і напередодні Нового року полетить до зірок, бо ми віримо, що візуалізація мрій, їх усвідомлення - це шлях до здійснення
Коли: з 11:00 до 19:00 до 30 червня включно
Де: Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2
Вхід вільний

Вечір театральний:  "Продавець дощу" на Подолі


Киян запрошують на культову виставу Річарда Неша у не менш культовій (уже!)  постановці  Театру на Подолі... Вода дарує життя. Та на ранчо сім’ї Карі вже кілька місяців панує засуха.  101 градус не тільки за вікном, а і у стосунках між героями. Історія кліматичної катастрофи, розказана Річардом Нешем, звучить, як небанальна історія пошуку щастя, а ще більш виразною її робить жанр мюзиклу. Потужний і несподіваний драматичний сюжет, оригінальна музика та пісні, якраві балетні номери зробили виставу насправді ідеальним поєднанням музичного і драматичного начал.
Коли: о 19:00
Де: Театр на Подолі,
Вартість: 120-500

Вечір музичний: Бард Шоу Під Зоряним Небом


Киян запрошують відчути хвилю романтики авторської пісні у поєднанні з картинами зоряного неба і космічними відчуттями! Бард шоу - вперше в Україні! Владислав Бондарьков – автор–виконавець з потужним списком пісень. Поезія, гітара, зорі і космос - незабутній вечір, який залишиться теплим спогадом у серці!  У концерті прийматимуть участь друзі автора - підтримка перкусії і скрипки буде органічною! Літній вечір, вірші, пісні – проводьте час романтично!
Коли: з 19:30 по 20:30
Де: Київський планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3
Вартість: 100-400 грн.