120 співробітників ТЦ «Даринок» евакуйовано

120 співробітників ТЦ «Даринок» евакуйовано

Сьогодні рятувальники ДСНС спільно з працівниками ТЦ «Даринок»  провели навчання та відпрацювали ліквідацію умовної пожежі на території об’єкта.

За легендою у будівлі виникає загоряння, спрацьовує система сповіщення та люди мають виходити. За словами організаторів навчання, результатами вони залишились задоволені.

- Сьогодні у ТЦ «Даринок»  проходили пожежно-тактичні навчання: було задіяно п’ять одиниць техніки, проведено гасіння пожежі на території, де знаходилось багато людей. Працівників навчали, як себе поводити у випадку надзвичайної ситуації. Відпрацьовано евакуацію 120 людей, яких виведено на свіже повітря, - зазначає начальник 43 Державної пожежно-рятувальної частини В’ячеслав Польовий .

За словами В’ячеслава Польового, на цьому об’єкті сучасна сигналізація, автоматика спрацювала вчасно, протипожежні ворота закрили доступ до поширення пожежі.

Представник ТЦ «Даринок» Сергій Кравцов також залишився задоволений проведенням навчання та наголосив, що на підприємстві постійно проходять навчання персоналу, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.  

Затримки у евакуації людей виникли, але через те, що продавці знали, що це навчання, і перш ніж виходити, почали зачиняти магазинчики.

Автор цього матеріалу побувала на даху корпусу 3D ТЦ «Даринок»  та спустилася звідти за допомогою колінчастого підйомника (спеціальна люлька). Під час пожежі таким пристроєм знімають людей з дахів та верхніх поверхів.  Але такі ситуації виникають не дуже часто, розповів рятувальник Роман.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.