Люди із проблемами зору зможуть читати книжки у бібліотеці на Микільській Слобідці

Люди із проблемами зору зможуть читати книжки у бібліотеці на Микільській Слобідці

Люди із проблемами зору зможуть читати книжки завдяки громадському проекту «BIBLIO HUB». Спеціальне обладнання з'явилося у Бібліотеці їм. П.Г.Тичини, що по вул. А.Шептицького, 24 на Микільській Слобідці. Про це повідомила автор проекту Катерина Макарчук.

- Дякую кожному хто голосував, надихав, підтримував! Але мабуть найголовніше - це те, що така неймовірна програма, як «Громадський Бюджет» є в Україні! Це як ковток свіжого повітря в нашому сьогоденні! Serhiy Loboyko, Olena Medvedenko, Olga Bernasovskaya, дякую що завітали! Дякую, що Ви є рушівною силою змін, які відбуваються! - написала пані Макарчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

Тепер у бібліотеці є 2 спеціальних відеозбільшувачі (для слабозорих людей), комп’ютер з програмою синтезу мови (для незрячих) та плеєри. Завдяки цьому обладнанню можна прочитати будь-яку книгу в бібліотеці.

- Нехай це обладнання принесе користь та радість людям з інвалідністю! Daria Korzhavina, дякую що тестували і поділилися враженням!, - зазначила Катерина Макарчук.

Нагдаємо, цьогоріч кияни встановили рекорд – подали проектів на Громадський бюджет на суму подан 700 мільйонів гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!