Навігатор 26-го червня: що цікавого в Києві

Навігатор  26-го червня: що цікавого в Києві

Подія дня: відкриття скульптури до Міжнародного дня проти катувань


Сьогодні у Києві правозахисники проведуть публічну акцію, а також відкриють скульптуру, присвячену проблемі катувань. Рухливий арт-об’єкт у вигляді щупальців має символізувати руйнівну силу тортур та шкоду, якої вони завдають жертвам та суспільству в цілому. Виставка скульптури триватиме до 9 липня включно.
Коли: о 16:00
Де: Михайлівська площа

Вечір у музеї: Київські мотиви. Виставка поштових листівок


У Центральному Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України спільно з Вишгородським історико-культурним заповідником відбудеться урочисте відкриття унікальної виставки – «Київські мотиви. Адреси і адресати». Виставка оригінальних поштових листівок кінця ХІХ – першої третини ХХ ст.». Вагомим доповненням стануть оригінали унікальних старовинних географічних карт, на яких позначено не лише Київ, а й довколишні міста, одне з яких – Вишгород. Також Музей історії моди Марини Іванової представить одяг та аксесуари різних епох.
Коли: о 16:00
Де: вул. Володимирська, 22-а, територія Національного заповідника «Софія Київська», (центральний вхід)
Вхід вільний

Подія з особливим змістом: дитяча акція "Намалюємо разом Крим"


26 червня - день кримськотатарського прапора. За сталою традицією, в цей день буде проведено ряд заходів. Дорослих і малих запрошують взяти участь у дитячій акції "Намалюємо разом Крим" в рамках заходів з нагоди відзначення дня кримськотатарського прапора.  Кожен зможе намалювати наш півострів таким, яким він його бачить.
Коли: з 18:00 по 19:00
Де: Майдан Незалежності

Вечір у кіно: Бенедікт Камбербетч і його Гамлет


Британський театри у кіно презентує "Гамлет: Камбербетч / Hamlet: Cumberbatch". П'єса  у постановці  Sonia Friedman Productions на сцені театру «Барбікан».  Королівська родина розвалюється на частини: король убитий, його підступний брат зійшов на трон. Принц Гамлет, впавши в розпач, змушений мстити за смерть свого батька - і сформована при дворі ситуація ставить під загрозу не тільки безпеку всієї країни, а й глузд принца... Фільм-вистава демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.
Коли: 19:00 - 22:15
Де: Культурний центр "Кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19
Вартість: 190 грн.

Вечір літературний: Гібридна топографія Ярослава Поліщука


Киян запрошують на презентацію книжки літературознавця, культуролога, доктора філологічних наук Ярослава Поліщука (Yaroslav Polishchuk) «Гібридна топографія. Місця й не-місця в сучасній українській літературі», що нещодавно вийшла у «Видавництві 21». Серед авторів, про яких мовиться у книзі, – Юрій та Софія Андруховичі, Володимир Лис, Сергій Жадан, Володимир Рафеєнко, Надія Мориквас, Василь Шкляр. Модеруватиме презентацію Viktor Ishchenko.
Коли: о 19:00
Де: книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46
Вхід вільний

Вечір у театрі: «Тектоніка почуттів» у Молодому


У Молодому театрі притча на 2 дії від Еріка-Емманюеля Шмітта - «Тектоніка почуттів». Діана – ідеал для багатьох чоловіків. Та й вона, боячись, що не буде завжди бажаною для свого коханого, вигадує провокацію – знайомить його з вродливою дівчиною. Пара закохується один в одного, і в цей момент випливає небажана правда. «Гра» головної героїні продовжується. Розкрити очі Рішару на ситуацію, щоб помститися – чи це не є геніальним планом? Але хто зрештою залишиться переможцем у цьому бою…
Коли: о 19:00
Де: Молодий театр
Вартість: 80-300 грн.