Юним киянам призначать 10 тисяч гривень стипендії

Юним киянам призначать 10 тисяч гривень стипендії

У Київраді мають намір збільшити персональні стипендії обдарованим дітям до 10 тисяч гривень. Таке рішення підтримали депутати на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту. Про це повідомляє прес-слжба КМДА.

Зокрема пропонується зростання грошової винагороди з 2 700 до 10 000 гривень. За будь-яких умов Київ щороку докладає усіх зусиль, щоб підтримати і додатково мотивувати свою талановиту молодь, повідомила голова постійної комісії Ганна Старостенко.

- Місто підтримує і вболіває за кожне досягнення юних киян, тому зі свого боку ми хочемо також мотивувати їх до нових звершень, підтримавши збільшення стипендії майже в чотири рази, - повідомила Ганна Старостенко.

Згідно з проектом рішення, кошти планується виплачувати щомісяця в розмірі 1000 гривень (з 01 вересня по 30 червня). Відбір претендентів здійснюватиметься за рейтинговою системою шляхом голосування членів конкурсної комісії, враховуючи їхні досягнення у навчанні.

- Всі учні, яким призначаються стипендії, є призерами Всеукраїнських та міських предметних олімпіад, Всеукраїнського та міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міжнародних конкурсів та інтелектуальних турнірів. Стипендіати також мають високі досягнення у науково-дослідницькій діяльності, мають публікації у науково-популярних виданнях та беруть участь у науково-практичних конференціях і семінарах, - зазначила Ганна Старостенко.

Нагадаємо, юні кияни займаються елітним спортом безкоштовно.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!