Під Верховною Радою проходить Всеукраїнська акція протесту

Під Верховною Радою проходить Всеукраїнська акція протесту

Близько 2 тисяч чоловік зібрались під Верховною Радою України з такими плакатами: «Марш рівності на крові – ось лице ЛГБТ», «Ініціаторів антисімейних ініціатив до відповідальності!», «Українці – християни!» та «Стоп Гейпарад!». Активісти обурені, що минулої неділі у центрі столиці проходив марш рівності, під час якого постраждали люди через сутички з поліцією.

Василь Степанюк зазначає, що більшість українців - за традиційну сім’ю.

- Якщо чоловік та чоловік – як вони збираються вчити дітей стосункам? Діти повинні відчувати тепло батьків. Вважаю, що такі люди мають відхилення, і їх потрібно лікувати.

Руслан Кухарчук, куратор національного руху «Всі разом – за сім’ю!», співорганізатор Всеукраїнського сімейного протесту, наголошує:

- 17 червня під час так званого гейпараду були побиті до крові люди, які в мирний спосіб захищали сімейні цінності. Сьогодні приїхали сюди люди від Слов’янська Донецької області до Рівненщини. Такі гейпаради – ганьба. Також ми обурені, що Міністерство освіти України реалізує спроби змінити українські підручники: викреслити звідти слова «тато», «мама», «батьки». Тобто відбувається спроба змінити психотип українських дітей.

Отець Сергій також висловив думку церкви про Киїпрайд.