Відтепер викликати поліцейських можна буде через новий додаток «MY POL»

Відтепер викликати поліцейських можна буде через новий додаток «MY POL»

Вже скоро запрацює мобільний додаток для комунікації органів поліції та свідомих громадян. Про це повідомила заступник міністра Тетяна Ковальчук на відкритті ситуаційний центр Національної поліції у Чернівецькій області.  
Чернівчани зможуть користуватися мобільним додатком «My Pol», який дозволяє: робити швидкий виклик патрульної поліції завдяки функції «SOS»; оцінювати роботу поліцейських за номером жетону;  знаходити найближчі відділення поліції та медичної допомоги;  отримувати актуальні новини поліції.
Під час надзвичайної ситуації людина повинна натиснути лише одну кнопку і поліцейські в ситуаційному центрі отримують дані про характер загрози та місце перебування потерпілого.
На місце події негайно виїжджає наряд патрульних. Водночас працівники центру перевіряють інформацію про особу нападника, проводять поточний аналіз відеокамер, які розташовані в районі знаходження заявника.
Заступник міністра Тетяна Ковальчук заявила, що відкриття таких Ситуаційних центрів дасть можливість ефективніше реагувати на кримінальні прояви.

- МВС спільно з Нацполіцією розпочали процес запровадження в роботу поліції smart-технологій. Запровадження таких мобільних додатків – це вимога часу. Це не лише дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на загрози безпеці наших громадян, але стане підґрунтям для зростання довіри до правоохоронної системи, - наголосила Тетяна Ковальчук.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.