Навігатор на 22-ге червня: що цікавого в Києві

Навігатор на 22-ге червня: що цікавого в Києві

 День з особливим змістом: "Говорю з 1941-го"


До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, у  рамках музейного спецпроекту "Говорю з 1941-го",  згадають про перший день важкого протистояння. Традиційно музей говоритиме голосами свідків. Аудіоверсії листів із музейної колекції "Непрочитані листи 1941-го" упродовж дня в режимі нон-стоп лунатимуть в експозиційних залах. Збірка записів поступово поповнюється. Раз на рік цього дня музейники презентують листи широкому загалу.
Коли: з 13:00 по 14:00
Де: Національний музей історії України у Другій світовій війні, Лаврська 27

Вечір літературний: Друга світова. Непридумані історії


Киян запрошують на презентацію книги "Друга світова. Непридумані історії. (не) наша, жива, інша".  Автори статей, зібраних завдяки науково-популярному виданню «Історична правда», розповідають про найстрашнішу війну ХХ століття, про долі тих людей, чиї життя назавжди розділилися на до і після. Зокрема, прозвучать історії про: українців, які воювали в різних арміях; життя депортованих; долі вивезених на примусові роботи; чоловіків і жінок, що назавжди лишилися молодими... Модератори вечора -  Вахтанг Кіпіані, Олександр Зінченко, Ірина Славінська.
Коли: з 18:30 по 19:30
Де: книгарня "Є",  Хрещатик вулиця, 46

Вхід вільний

Вечір музичний: «The best of Hans Zimmer»


Сьогодні у Києві вечір легендарного Ганса Зімера. Національний академічний духовий оркестр України виконуватиме музику із кінофільмів «Пірати Карибського моря», «Скриня мерця», «Код да Вінчі», «Людина дощу», «Король Лев», «Скеля», «Гладіатор», «Король Артур», «Багряний приплив». Диригент – Михайло Мороз.
Коли: з 19:00 по 21:00
Де: Національна філармонія України, вул Володимирська, 2  
Вартість: 80-400 грн.

Вечір в кіно: Summer Shorts, Australia


Разом з Australian Embassy, Ukraine у Києві продовжується показ короткого метру з найбільш екзотичних та сонячних країн світу!  Серед фільмів — номінована на Оскар стрічка «Одинадцята година» про пацієнта психотерапевта, що вважає себе лікарем. «Дикі танці» Біни Боттачар'ї про легендарний виступ Руслани на Євробаченні та як він вплинув на двох австралійських підлітків, «Продавець ножів» з останнього Венеціанського кінофестивалю та інші номінанти та лауреати кінофестивалів у Каннах, Дрездені, Штутгарті та Клермон-Феррані. Фільми демонструються англійською мовою з українськими субтитрами
Коли: о 19:00
Де: Культурний центр "Кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19
Вартість: 80 грн.

Вечір лекційний: Ніл Фергюсон


На запрошення Фонду Віктора Пінчука історик, письменник, старший науковий співробітник Гуверівського інституту Стенфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету Ніл Фергюсон прочитає публічну лекцію на тему «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція». Ніл Фергюсон розповість про шість дивовижних правил, що стосуються, поміж іншого соціальних мереж, які в сукупності переформатують всю історію сучасного світу.  У заході візьмуть участь українські студенти, вчені та лідери думок.  Реєстрація на подію відбувається за посиланням https://docs.google.com/forms
Коли: з 16:00 по 17:00
Де: галерея мистецтв "Лавра", вул. Лаврська, 19