Навігатор на 21-го червня: що цікавого в Києві

Навігатор на 21-го червня: що цікавого в Києві

Вечір виставковий: «Кирил Проценко. Палкий»

Киян запрошують на виставку, де будуть представлені твори Кирила Проценка, що в мистецтві проявив себе як «людина-оркестр», як художник-універсал. Тут сплітаються в одне найрізноманітніші види, теми, жанри, періоди, серії, медіуми — від оригінальної техніки випалювання до фотографії, відео, кіно та інсталяції. У фокусі проекту представлено пірографічну серію «Випалювач», де відкрито обігруються та імплантуються прийоми кітчу й архетипи масової культури.
Коли: о 18:30

Де: Мистецький Арсенал, вул.. Лаврська, 10-12

Вартість: 40-80 грн.

День йоги в Маріїнському парку

На Міжнародний день йоги в Києві зберуться сотні досвідчених йогів. Їхня мета -  популяризувати здоровий спосіб життя і філософію миру. Щороку фестиваль відбувається завдяки India in Ukraine (Embassy of India, Ukraine). Цього року у Маріїнському парку влаштують майстер-класи з різних напрямків йоги, медитації, концерт, простір для дітей та чимало різних івентів.

Коли: з 15:00-20:00

Де: Маріїнський парк

Вхід вільний

Вечір літературний: "Три горішки для Сашка" від Вікторії Ярош

Видавництво «Фонтан казок» і книгарня "Буква» запрошують на презентацію повісті Вікторії Ярош «Три горішки для Сашка». Модератор – письменник, головний редактор видавництва «Фонтан казок» Іван Андрусяк. І ще на гостей презентації чекає майстер-клас «Намалюй свої мрії» від ілюстраторки Марії Лабиріної (Maria Rudiuk): охочі зможуть візуалізувати на папері свої мрії і таким чином зроблять перший крок до їхньої реалізації.

Коли: о 18:30

Де: книгарня "Буква», вул. Богдана Хмельницького, 3Б

Вхід вільний

Вечір з особливим змістом: на Шапку - 21 червня

У Києві триває третій сезон концертів «НА шапку». Музиканти грають найкраще, поети читають найпроникливіше. Перед сценою стоїть шапка. У шапку, традиційно, глядачі кидають гроші. Гроші передають волонтерам центру 9/11 і фонду «Свої».

 Коли: з 19:00 по 21:00

Де: простір Художники Літератори Артисти Музиканти, вул. Межигірська 23/22

Вхід вільний

Вечір театральний: Історичний перформанс «Едігна. Донька Анни Київської»

Сьогодні відбудеться традиційний МЗС Open Air 2018. За чотири роки свого існування захід став однією з найочікуваніших подій міжнародного культурного життя Києва.  Цього разу в фокусі уваги вшанування європейської історичної спадщини України, а також тематика гендерної рівності і, зокрема, ролі жінки в суспільстві в історичній перспективі. Над проектом ми працювали: Ірма Вітовська-Ванца, Анастасія Блажчук, Андрій Єрмоленко, Олександр Ірванць, Федір  Баландін, Федір  Стригун, Остап Ступка, Олексій Березюк, Євген Нищук, Тарас Компаніченко, Іван Небесний, Іван Рябчій, Олег  Грищенко, Станіслав Кушпітовський та інші. 
Коли: о 19.30
Де: Михайлівська площа 1, внутрішнє подвір’я МЗС, початок о 19.30

Вхід вільний

Вечір в кіно: Oscar Shorts

Цьогорічна програма Oscar Shorts:
• лауреат премії «Оскар» за найкращий короткометражний фільм – британська драма «Німе дитя»
• австралійська комедія «11 година» про пацієнта психіатра, який думає, що лікар – це він
• стрічка про дзвінок до 911 під час інциденту зі стріляниною в школі «Початкова школа Де-Калб» з США
• драма про расизм «Мій племінник Еммет» з США
• німецько-кенійська драма «Watu Wote Всі ми»

Коли: з 21 червня

Де: в кінотеатрах столиці