Навігатор на 20-те червня: що цікавого в Києві

Навігатор на 20-те червня: що цікавого в Києві

Вечір у театрі: Кицька на спогад про темінь


У рамках фестивалю AndriyivskyFest   покажуть виставу  "Кицька на спогад про темінь" за однойменною п'єсою Неди Неждани. Це  унікальна моновистава лабораторії головного режисера ХОАМДТ ім. Миколи Куліша Сергія Павлюка. Історія головної героїні, яку вона оповідає глядачу вражає своєю драматичністю і глибиною. Головна тема - війна, що ламає долі. Ця вистава унікальна тим, що в процесі монологу актриса театру Світлана Журавльова варить борщ. Потім цим борщем пригощає глядачів, які стали свідками "кухонної сповіді", що на прикладі однієї жінки показує глобальну картину сучасного світу. Виставу  покажуть під відкритим небом.
Коли: 21:00 по 22:20
Де: театр "Колесо", Андріївський узвіз,8
Вартість: 100 грн.

Вечір дискусійний: Трикстер філософії


Сьогодні стартує  новий цикл  зустрічей Club of creative philosophy в Книгарня "Є". Розпочнуть із  обговорення роботи Карла Ясперса "Психологія світоглядів" (1919р.).
Ця робота психолога та психіатра Ясперса була визнана такою, що долає межі власної наукової царини, тобто була визнана філософською.  На першій зустрчі будуть  розбиратися  із засадничими принципами, головними ідеями, та методами, якими послуговується Ясперс в своїй "Психології".
Коли: з 19:00 по 21:00
Де: Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46
Вхід вільний

Вечір літературний: Катерина Бабкіна, читання


Довгі вечори, близькі люди поруч та майже ціле літо попереду... Нові та давно улюблені вірші, невидані оповідання. Сьогодні для киян читатиме Катерина Бабкіна – українська письменниця, сценарист, драматург. Авторка поетичних книг “Вогні святого Ельма”, “Гірчиця”, “Знеболювальне і снодійне” та “Заговорено на любов”, збірок оповідань “Лілу після тебе”, “Щасливі голі люди” та роману “Соня” і дитячих повістей “Гарбузовий рік” та “Шапочка і кит”.
Коли: з 19:30 по 22:30
Де: Художники Літератори Артисти Музиканти, вул. Межигірська, 23/22
Вартість: 80 грн

Вечір в кіно: ВІНСЕНТ ВАН ГОГ і його пшеничні поля та хмарне небо


Киян запрошують переглянути документальну стрічку про  Вінсента ван Гога очима однієї з найвідданіших колекціонерок його творів. Гелен Креллер-Мюллер була в рядах найперших жінок у світі, які займалися колекціонуванням творів мистецтва. Свого часу саме вона помітила незвичайну обдарованість ван Гога. У його життєвих муках вона впізнала власні та на початку 20 століття придбала понад 300 його творів, серед яких були як картини, так і малюнки.
Події фільму розгортаються в голландському музеї Креллер-Мюллер. Напрямок виставки визначили листи Тео ван Гога, молодшого брата митця, які ілюструють злети й падіння його життя, а також знайомлять нас із місцями, де жив художник — від Парижа до Провансу.  Фільм-виставка демонструється українською мовою!
Коли: з 19:00 по 20:30
Де: Культурний центр "Кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19
Вартість: 150 грн.

Вечір музичний: «Канікули в Італії»

Національний камерний ансамбль «Київські солісти» запрошує  на романтичний вечір - «Канікули В Італії». Програма: О. Респігі – Сюїта № 3 «Старовинні танці і арії для лютні» для струнного оркестру  Н. Рота – Концерт для струнних,  Дж. Соліма – Балада для двох віолончелей і струнних (обробка О.Конюхова п’єси «Віолончелі, вібрато!» для двох віолончелей) П.Чайковський – Спогад про Флоренцію, тв. 70.
Коли: з 19:00 по 21:00
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2
Вартість: 70-300 грн.