У Музеї історії міста Києва зазвучить класична музика

У Музеї історії міста Києва зазвучить класична музика

19 вересня о 17:00 ансамбль класичної музики «Фрески» вiдкриє новий музичний сезон в Музеї iсторiї міста Києва. У програмi «Українська феєрiя» будуть представленi класичнi твори Р. Глiєра, С. Людкевича, Л. Ревуцького та М. Скорика.

Учасники концерту – Ольга Конопляна (скрипка), Любов Баранова (вiолончель), Карiна Мiкаелян (фортепiано). Запрошена гостя – Лариса Руснак.

Як відомо, ансамбль класичної музики «Фрески» веде свою історію від 2008 року, з якого активно виступає в концертних залах Києва. До його складу входять професійні музиканти з вищою спеціальною освітою, для яких ансамбль став творчою майстернею. Поєднавши професіоналізм, молодість та досвід, ансамбль «Фрески» пропагує класичну манеру виконання найкращих взірців світової музичної культури. На концертах колективу виконується камерна класична музика, сольні та аранжовані під склад колективу твори.

Важливою складовою діяльності «Фресок» є просвітницька місія: частина концертів об’єднана у лекційні цикли, де музичним номерам передують музикознавчі передмови про творче життя та стиль композиторів.