Прокуратура захищає КПІ від нахабного орендаря

Прокуратура захищає КПІ від нахабного орендаря

Київська місцева прокуратура №9 у судовому порядку вимагає повернути з незаконного користування нежитлове приміщення площею понад 250 кв.м. на вул. Боткіна, що перебуває на балансі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут». Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

У 2011 році між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Києву та приватним товариством було укладено договір, відповідно якого вказане майно передавалось приватній структурі у довгострокову оренду для розміщення офісних приміщень.

Під час користування приміщеннями приватна структура систематично порушувала умови договору в частині сплати орендних коштів, що призвело до припинення орендодавцем договору оренди. Попри це суб’єкт господарювання не повернув приміщення, а продовжив й надалі користуватись майном університету.

Зважаючи на це прокуратура звернулась до суду з вимогою про виселення товариства з приміщення освітнього закладу та стягнення понад 680 тисяч гривень заборгованості, яка виникла у товариства внаслідок несплати орендних коштів.

Нагадаємо,у Дарницькому районі на зупинці впіймали крадія

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.