Навігатор 19-го червня: що цікавого в Києві

Навігатор 19-го червня: що цікавого в Києві

Вечір художній: виставка робіт Олексія Потапенка «Українська містерія»


В українського художника Олексія Потапенка  є геніальний талант - говорити просто про непрості речі.  Митець-філософ, митець-мрiйник, митець-мандрiвник. Вiн створює Всесвiт, у якому відчуваєш свою унікальність. Його історії притягують, захоплюють і поглинають повністю.  Олексій Потапенко пензлем творить «Українську містерію», торкається до чогось особистого та потаємного і пробуджує вічні переживання Світу, в якому ми існуємо, Світу, в якому панує Любов.
Коли: з 19 червня 10:00 до 2 липня 13:00
Де: Національний музей Тараса Шевченка, бульвар Шевченка, 12
Вартість: 15-35 грн.

Вечір з особливим змістом: UA:Казки


Сьогодні відбудеться презентація Суспільної радіохвилі авторських казок українською мовою для дітей UA:Казки.  Спеціальна гостя: Христина Соловій. Українське радіо спільно з книгарнею "Є" проведе панельну дискусію щодо ролі дитячої літератури на Суспільному радіо.
Коли: з 18:30 по 21:30
Де: книгарня "Є", вул. Лисенка, 3
Вхід вільний

Зустріч з Олександром Шовковським та автограф-сесія


Після вражаючої за масштабами та інтересом аудиторії презентації книги "Все в твоих руках" в рамках «Книжкового Арсеналу», кияни мають ще одну чудову нагоду зустрітися з Олександром Шовковським та отримати автограф на своєму примірнику книги. "Все в твоих руках" — це відверті спогади про перемоги та поразки, про серйозні травми та довгі дні реабілітацій. Це повноцінна автобіографія з історіями родом з дитинства, об'єктивним аналізом власних помилок, прийнятими у вирішальні моменти рішеннями, що вплинули на кар'єру голкіпера, близькими людьми, які формували СаШо як особистість.
Коли: о 19:00
Де: у книгарні «Буква» по вул. Б. Хмельницького, 3-Б.
Для участі у заході необхідно заповнити форму реєстрації:
https://goo.gl/xDh4rL

Вечір музичний: Хор і оркестр Університету м. Мальме (Швеція)


Музика з далекої Півночі лунатиме в Національній філармонії України. Хор та оркестр шведського університету Мальме виконуватиме твори шведських композиторів ХХ століття. Цей колектив  відкритий для усіх музикантів, а не лише студентів та викладачів університету. У Колонному залі Національної філармонії України вони виступатимуть під керівництвом Даніеля Ханссона. У виконанні гостей зі Швеції звучатиме сучасна скандинавська музика: твори Ерланда Коха, Вільгельма Петерсона-Бергера, Вільгельма Стенхаммара, Фроде Ф’єльхельма, Стеффана Сторма та Андерса Орвалла.
Коли: з 19:00 по 21:00
Де: Національна філармонія України
Вартість: 70-250 грн

Вечір дискусійний: Перша соцмережа з пошуку предків – як це зроблено?


Сьогодні кияни мають нагоду зустрітися із засновником проекту Pra.in.ua – Igor Hoszowski. Pra.in.ua – масштабний волонтерський проект зі створення відкритої доступної для всіх єдиної бази мешканців території сучасної України у період з 1650 по 1920 роки. На червень 2018 року така база вже нараховує 3,4 млн осіб. Упродовж першого року існування проекту кількість сеансів перевищила 1 млн.
Коли: з 19:00 по 21:00
Де: 1991 Civic Tech Center, вул. Мечнікова,  2
Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/forms/8rk3a3qcP5c9ZZck1