Майже 100 мільйонів гривень спрямовано на оздоровлення та відпочинок київських діток

Майже 100 мільйонів гривень спрямовано на оздоровлення та відпочинок київських діток

Цьогоріч місто планує охопити оздоровленням та відпочинком більш ніж 9 тисяч юних киян. Одним із найважливіших завдань стало повне забезпечення відпочинком якомога більшої кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей загиблих та учасників АТО, а також дітей із інвалідністю. Про це повідомила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

- На оздоровлення дітей пільгових категорій цього року з бюджету виділено майже 100 мільйонів гривень. Зокрема, понад 77 мільйонів гривень передбачено на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, ще майже 20 мільйонів спрямовано на оздоровлення дітей учасників АТО та дітей із інвалідністю, – повідомила Ганна Старостенко.

Вона додала, що наразі вже проведено тендер та визначено кращі табори і будинки відпочинку, куди будуть направлені діти. У кожному закладі відповідно до планів роботи передбачено проведення тематичних змін, у тому числі: спортивних, туристичних, наукових, патріотичних, історичних тощо.

- Методисти дитячих закладів оздоровлення та відпочинку розробили цікаві спортивні, культурно-масові та національно-патріотичні заходи, аби діти мали дійсно змістовний відпочинок. Зокрема, їх чекають ігротеки, екскурсії, квести, станційні ігри, а також збори-походи із пластовими та скаутськими організаціями, – розповіла голова комісії.

Нагадаємо, Київ виділить на Нову українську школу до 218 мільйонів гривень.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.