Будівлю на Дорогожичах повернуть державі

Будівлю на Дорогожичах повернуть державі

Прокуратура міста Києва заявила позов до Господарського суду міста Києва з вимогою повернути державі об’єкт нерухомості вартістю майже 117 млн гривень на вул. Івана Гонти у Києві.

Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

 Приміщення площею понад 4 тис. кв. м, які розміщені у нежитловому будинку, належали до державної власності та не підлягали приватизації. Тривалий час вказаним майном користувалось Державне підприємство спеціалізованих ремонтно-будівельних та монтажно-налагоджувальних робіт «Київкомунекологія».

 У 2017 році, незважаючи на встановлену заборону на відчуження цього об’єкту, право власності на приміщення було зареєстровано за приватним підприємством «Дартс» на підставі договору купівлі-продажу від 10.11.2003.

 Водночас прокуратура м. Києва з’ясувала, що Фонд державного майна України згоду на відчуження вказаних приміщень не надавав, аукціон з продажу цього майна не проводився, а договір купівлі-продажу від 10.11.2003 взагалі не укладався.

 У зв’язку з цим, прокуратура столиці звернулась до суду з вимогою визнати недійсним договір купівлі-продажу нерухомого майна від 10.11.2003 та скасувати державну реєстрацію права власності на спірне майно за приватним підприємством.

Нагадаємо,жінку та двох чоловіків спіймали на збуті наркотиків

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.