Навігатор 18-го червня: що цікавого в Києві

Навігатор 18-го червня: що цікавого в Києві

Вечір із користю: Smart безпека у великому місті

Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров розкаже про безліч кейсів: і про міський wi-fi, і про картку киянина, і про відкритий бюджет, і про Kyiv Smart City та про все-все-все. Зустріч буде корисна та цікава проектам з соціальним імпактом, активістам, а також стартапам, яким потрібен коннект з органами влади. 

Коли: о 19:00

Де: 1991 Civic Tech Center, Parus, вулиця Мечникова, 2,

Вартість: 100 грн

Вечір з особливим змістом: Могилянка Спіч: Любомир Мельник

Сьогодні  в Актовій залі КМЦ відбудеться зустріч із найшвидшим піаністом світу Любомиром Мельником. «Як Любомиру вдається грати 19.5 нот за секунду? Як довго довелося Любомиру здобувати визнання? Як він змушує інструмент звучати по-новому?», - про все це ви зможете почути під час зустрічі.

Коли: о 17:00

Де: Національний університет "Києво-Могилянська академія", вул. Іллінська,9
Вхід вільний

Вечір Artist talk з Іваном Марчуком

Одкровення художника Івана Марчука: приєднуйтесь до відкритої зустрічі з метром! Автор розповість про створення проекту «Коріння» («The Roots»), який демонструється у ЦУМ до 4 липня, а також відверто відповість на будь-які питання аудиторії. 

Коли: о 18:30

Де: 7 поверх ЦУМ

Вхід вільний

Вечір в кіно: «Оповіді звідусіль»

Киян запрошують у кіноклуб – «Оповіді звідусіль». Сьогодні покажуть стрічку 2Тигреня» від режисера Сіпрієн В’яль.  Це розповідь про два портрети людей, чиї серця розділені навпіл між рідною країною та Францією, країною, що прийняла їх. Дві зворушливі та актуальні оповіді, що показують різноманіття сучасного французького кіно.  Тигреня - це Мані, 17 років. Він живе звичайним підлітковим життям у Франції протягом двох років. Його батьки залишилися в Індії та поклали на хлопця обов'язки, які змусять його наразитися на небезпеку. Мовою оригіналу з українськими субтитрами

Коли: з 19:00 

Де: Культурний центр "Кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19

Вартість: 40 грн.

Вечір в театрі: «Божевільний»

Вистава Литовського міського театру «Божевільний» за повістю Миколи Гоголя відбудеться на сцені Академічного театру юного глядача на Липках 19 червня 2018 року в програмі фестивалю «Андріївський Фест», ініційованого театром «Колесо». У виставі розкривається тема взаємовідносин людини і суспільства. Що тягне за собою намагання бути як усі? Втрату особистостої гідності... Режисер - Оскарас Коршуновас.
Коли: о 19:00

Де: Театр на Липках, вул. Липська, 15/17

Вартість: 200-300 грн.

Вечір музичний: йога, медитація, індійські мотиви

В індійській традиції музика та медитація разом допомагали досягнути внутрішнього спокою та гармонії.  Киян запрошують на цікавий вечір, під час якого музиканти поділяться знаннями про Йогу, будову тонкого тіла. Музика буде виконуватись за допомогою мало знайомих для нас інструментів – сітари (Алокеш Чандра) і таблів (Сергій Пучков).

Коли: о 19:00

Де: Будинок Художника, Львівська площа 1-5

Вхід вільний