У Голосієві діти спіймали «золоту рибку»

У Голосієві діти спіймали «золоту рибку»

Учора, 16 червня відбувся X Київський міський фестиваль зі спортивної риболовлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка».

Ловили рибку на території Національного музею народної архітектури та побуту України. Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою заходу є залучення дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату до спортивних змагань із рибної ловлі як засобу реабілітації шляхом участі у командній роботі, спілкуванні, отриманні позитивних емоцій, розвитку здібностей, самостійних навичок.

- Цiкава командна робота! Фестиваль рибноi ловлi для дiтей, молодi з iнвалiднiстю та батькiв. Свято спорту, дружби, пiдтримки та смачноi юшки:) Кожен спiймав свою "золоту рибку"!, - пояснила Анна Шабатіна, фахівеь Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У змаганнях взяли участь представники 10 команд, по одній із кожного району м. Києва.

«Золота рибка» – традиційний захід, що має високий резонанс та успіх серед сімей, які виховують дітей різних нозологій, у цьому році знов об’єднає 60 спортсменів, які продемонструють свої рибальські таланти. Всі вони є клієнтами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва (у тому числі «Центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з ф/о»). Учасників підтримуватимуть батьки, соціальні працівники, волонтери.

Організатори: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВГО «Громада рибалок України» за сприяння Київської міської державної адміністрації та підтримки газети «Риболовний вісник», риболовного товариства «Double Perch».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.