На Алеї Героїв Небесної Сотні встановлять антипаркувальні боларди

На Алеї Героїв Небесної Сотні встановлять антипаркувальні боларди

Постійні скарги на недобросовісних водіїв, які паркують свої автомобілі на Алеї Героїв Небесної Сотні, змусили міську владу провести інспекцію та покарати порушників закону.

Сьогодні поліція разом з Володимиром Прокопівом, заступником міського голови - секретарем Київради, та Сергієм Симоновим, директором Департаменту транспортної інфраструктури КМДА,  ловили «на гарячому» горе-водіїв.

 - Матері загиблих дуже просять вирішити проблему незаконної парковки на Алеї Героїв Небесної Сотні. Паркувати авто у цьому місці є недопустимим, як із законної, так і моральної точки зору, - розповідає Володимир Прокопів. - Коли поліцейські патрулюють це місце, то ситуація більш-менш нормальна, але вони не можуть знаходитись тут цілодобово. План заходу з цього приводу вже розроблений. Перше, що ми зробимо, це встановимо болларди, які будуть перешкоджати паркуванню на Алеї Героїв Небесної Сотні.

Незважаючи на заборону паркування, під час інспекції виявили чимало порушників. Їхні машини одразу були евакуйовані представниками поліції.

- У столиці безліч проблем, які стосуються зупинок, стоянок, неправильно припаркованих автомобілів. Щоб усе це вирішити, за ініціативою нашого мера Віталія Кличка та Володимира Прокопіва, був розроблений законопроект, який надав можливість місцевим органам влади здійснювати евакуацію самостійно, -  зазначив Сергій Симонов і додав, що закон про паркувальний простір вступає в силу з 27 вересня.

Також посадовці розповіли, що за дорученням Віталія Кличка будуть створені нові паркувальні кармани, які мають покращити ситуацію з парковками у місті.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.