9 цікавих подій на вікенд: куди піти у Києві

9 цікавих подій на вікенд: куди піти у Києві

Літо, тепло, грози (місцями!). Ці вихідні можуть стати ідеальними, якщо скористатися нашою афішою: екскурсії, концерти, фестивалі, кінні перегони і навіть День жирафа! Плануйте свої пригоди!

СУБОТА, 16 червня
MotoOpenFest - 2018


MotoOpenFest не обіцяє вам вирішення всіх проблем. Зате адреналіну і запаху паленої гуми може запропонувати вдосталь. У цьому році фестиваль відбудеться 16 і 17 червня на території парку "Муромець". У програмі - багато бадьорої гітарної музики, заїзди на мотоциклах, виставка мотодилерів і багато іншого. Список гуртів на 16 червня вражаючий. Легендарні рокери "Машина Времени" зіграють свої головні хіти. Підтримають ветеранів сцени білоруси "Дай дарогу!", наші козаки Kozak System, хулігани "Гражданин Топинамбур" і перспективні кияни W.H.I.T.E. У другий день вийдуть не менш круті команди, проте їх імена поки що тримають  у секреті.
Коли: з 9:00 до 16:00
Де: Екстрім-парк "X-Park", парк Дружби народів
Вхід вільний

Білі Ночі vol. 6


Білі Ночі рекордсмени за багатьма параметрами. Починаючи від 18000 гостей і 100 артистів, закінчуючи 30 фуд-кортами і 20 барами. Перший фестиваль цього сезону претендує на звання колосального. По-перше, це хедлайнери. Digitalism, Merk & Kremont, Shiba San і Adrian Hour. Тут збудують 5 музичних сцен, а кращі освітлювачі  створять яскраве шоу.
Коли: з 15 червня 20:00 до 17 червня 6:00
Де: на Арт-заводі Платформа
Вартість: один день 450 грн, два дні - 650 грн

Екскурсія просто неба «Від града Кия до міста Володимира»


Чудового літнього дня музей запрошує на прогулянку історичним серцем давньої столиці нашої держави. Мандрівку почнуть зі Старокиївської гори, на якій нині розташовано музей, а колись височів град легендарного князя Кия. Навідаються  до язичницького капища, де наші предки приносили жертви своїм богам. Відвідають місце усипальниці князів Мстиславичів та зазирнуть до міста Ярослава.
Коли: о 17:00
Де: Національний  музей історії України, вул. Володимирська, 2
Вартість:  75 грн.

"День Блума" в Смолоскипі

Цієї суботи в Українській  книгарні Смолоскип відбудеться традиційне свято Джойсового magnum opusу «Улісс» – #ДеньБлума, #Bloomsday, ірландською #LáBloom. У програмі:  Новітня Одіссея. Передпрезентація перевидання «Улісса». Видавець Олексій Жупанський і автор передмови й упорядник супровідних матеріалів Дмитро Вахнін розкажуть, чим нове видання Видавництво Жупанського відрізнятиметься від попереднього, торкнуться історії публікації «Улісса» у світі, поміркують про причини культовості роману. У програмы також ынсценізоване читання ІІІ розділу «Улісса» Джеймса Джойса. Стівен Дедал на пляжі – Myroslav Laiuk, голос автора за кадром – Олег Жупанський.  Конкурс костюмів едвардіанської моди з питним призом. А також у програмі Котосушка від Кота Інжира*
Коли:  о 17:00
Де: Українська книгарня Смолоскип, вул. Межигірська, 21
Вхід вільний

Суботній  JAZZ-TIME з президентський оркестром


Національний президентський оркестр (Bіg-Bаnd) запрошує на вечір джазу.  Диригент – ГАСТ ВАЛЬТЦІНГ (Люксембург). Спеціальний гість - ДЕВІД ЛАБОР'ЄР (гітара, Люксембург). У програмі – класичний джаз та альтернативна джазова музика.
Коли: з 19:00 по 21:00
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2

Вартість:  70-350 грн.

День Жирафа у київському зоопарку


16-17 червня у Київзоо святкуватимуть День Жирафа і розкриватимуть жирафя’чі секрети. Джамбо і Джуто, а саме так називаються київські довгошиї, чекають гостей.
Коли: о 13:00
Де: Київський зоопарк
Вартість: 45-70 грн.

Заїзди рисаків на Київському іподромі


У суботу киян запрошують до Київського іподрому  на заїзди рисаків. Серед них великі призи:
ПРИЗ ВАЛЬСА для коней орловської рисистої породи 3-річного віку, дист. 1600 м, 2 гіти
ПРИЗ ОТКЛІКА для коней орловської рисистої породи 4-річного віку, дист. 1600 м, 2 гіти
ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ЗАПОРІЗЬКОГО КІННОГО ЗАВОДУ для коней орловської рисистої породи старшого віку, дист. 2400 м
Коли: о 13.00
Де: Київський іподром, просп. Академіка Глушкова, 10
 Вхід вільний

НЕДІЛЯ, 17 червня
День Тата: Колискова у подарунок


Музичний Батальйон та Cтудія Кофеїн нагадують:17 червня - міжнародний День ТАТА. Киян запрошують відсвяткувати його по-своєму - відвідувачам подарують кожному альбом "Колискова Від Тата". Натомість просять приносити дитячі книжечки, які вже прочитали, їх  віддадуть в добрі руки волонтерів Центру реабілітації дітей переселенців 9/11. Дрескод: веселі кольори, посмішка, метелик.
Коли: з 15:00 по 17:00
Де: Арт-сквер імені Василя Сліпака, Андріївський узвіз
Вхід вільний

Імпресіоністи в кіно


Британська Рада в Україні та Арт-Об’єднання CoolConnections представляють EXHIBITION ON SCREEN. ФІЛЬМИ-ВИСТАВКИ НА ВЕЛИКОМУ ЕКРАНІ Імпресіоністи / The Impressionists. Моне, Сезанн, Дега, Ренуар - імена, знайомі будь-якому цінителю мистецтв; автори, за роботи яких вже кілька десятиліть йде запекла боротьба на великих аукціонах Лондона і Нью-Йорка. Але ким ці люди були в житті? Що надихало художників на нові відкриття в живописі і як створювалися їхні знамениті полотна? Чим пояснити нескінченну привабливість їхніх картин, які сьогодні є перлинами в колекціях найвідоміших музеїв світу? Фільм-виставка демонструється мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Коли: з 15:00 по 16:30
Де: Культурний центр "Кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19
Вартість: 150 грн.