Кияни розповіли, де будуть відпочивати влітку

Кияни розповіли, де будуть відпочивати влітку

Сезон літніх відпусток розпочався і далі лише набиратиме обертів. "Вечірка" опитала мешканців Києва, де вони збираються відпочивати?

Ольга, фахівець із реклами: 
– Ми вже давно з чоловіком виношували ідею відпочинку на морі. Плануємо реалізувати її восени - злітати до Єгипту. Влітку там спека, а у вересні-жовтні вона спадає. У липні поїдемо на Блакитні озера в Чернігівську область – там щороку проводять фестивалі авторської пісні. Приваблює мальовнича природа, чисті вода і повітря. На київські пляжі ходити не любимо – брудні вони якісь, та й сервіс залишає бажати кращого… 

Володимир, держслужбовець: 
– Останні роки надаю перевагу активному «відпочинку» – з лопатою на городі. Моя дружина родом із Житомирщини, у неї там залишилася спадщина – невеличка хатинка. А у вільний від сільгоспробіт час користуюся перевагами місцевого ландшафту – поруч річка, ліс. 

Юрій, студент МАУП: 
– Традиційно планую відпочити з батьками в Карпатах. Мені подобаються тамтешня природа: гори, ліси, річки і озера. Двічі бував на Говерлі, можливо, й ще піднімусь. Ні з чим не зрівняні враження! 

Людвіга Юліанівна, пенсіонерка: 
– Якщо й відпочиваємо, то неподалік Києва. Їхати далеко не дозволяє здоров’я. Маємо дачу на Осокорках. Я все життя працювала бухгалтером, займала відповідальні посади. На відпочинок залишалося мало часу. 

Ольга, логопед у дитсадку: 
– Відпочиватиму на дачі. На хороший відпочинок потрібні гарні гроші, тож, доводиться заощаджувати на всьому. Мої діти професійно займаються грою на фортепіано, сьогодні в них заліковий концерт. Поспішаю підтримати, тож, вибачте, не можу приділити вам більше часу! 

Наталія, фотограф: 
– Минулого року при найпершій можливості ходила відпочивати на київські пляжі. Особливо до вподоби зона відпочинку у гідропарку. Той, хто скептично висловлюється про київські пляжі, напевне, сам ніколи там не був. А от цього року вибратися до води не вдалося – робота не відпускала. Замовлень багато, а працюю я сама на себе. 

Відпочинком киян цікавились Петро ЗУБЕНКО та Борис КОРПУСЕНКО

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!