Дешеві полуниця й черешні у Києві закінчилися, купуємо вишні

Дешеві полуниця й черешні у Києві закінчилися, купуємо вишні

Сезон ягід у столиці. На кожному кроці – виносна торгівля з лотків, повністю забиті горами черешні, полуниці, вже з’явилася малина й чорниця.

Полуниці ще вдосталь, але ціни на неї так і не знизилися до пристойних значень. Найдешевшу можна було купити ще тиждень тому, якщо увечері завітати на маленькі ринки. Там торгували за кілограм по 25-28 гривень. Нині ж полуниця торгується від 40 гривень за ягоду, що вирощена селянами у Київській області, у перекупок на лотках – 45 – 50 гривень, на оптовому ринку «Столичний» на сьогоднішній ранок ціни були: мінімальні 25, середні – 35, високі – 45.

Достигла черешня вже й у Київській області. ЇЇ, гарну й велику, жінки з Нових Петрівців на Куренівському ринку продавали по 30 гривень. Поряд перекупки, які, за їх словами, беруть товар на Закарпатті, продають черешню за 35 гривень, полуницю – за 50, стакан малини 250 грамів коштує у них 25 грн., а чорниці – 45 грн.

На оптовому ринку на Великій Кільцевій дорозі можна придбати черешню за 20, 25, 32 гривні за кілограм залежно від якості.

Мінімальні ціни на всі ягоди й фрукти традиційно демонструє ринок біля станції метро «Лісова». Тут продають черешню за 25-28 гривень, полуницю за 35-38 гривень. Стакан малини за12-15 гривень.

Найнижчі ціни на ягоди, сезон яких тільки розпочинається у Києві спостерігається на оптових ринках міста. Так станом на ранок малину на «Столичному» були від 25 до 30 гривень, на аґрус – від 32 до 45 грн., на смородину- від 20 до 25 грн., на вишню – від 15 до 20 грн.