Які купальники пропонують на київських базарах

Які купальники пропонують на київських базарах

За вікном літо, а на думці довгоочікувана відпустка… А яка відпустка для жінки без нового купальника?  Торгівельні центри просто переповнені бутиками білизни, але ціни псують настрій до того, як візьмеш купальник у руки. Тому, у пошуках демократичних пропозицій, «Вечірка» побувала на  ринках поблизу станцій метрополітену: на Шулявці, Вокзальній та Лук’янівці.

Обслуговування на базарах  зараз не гірше, ніж у модних магазинах. Кожен продавець спілкуючись зі своїм клієнтом на якийсь час перетворюється на фешн-гуру, який консультує та допомагає підібрати річ по типу фігури, кольору очей та волосся.

Перша локація – Шулявка. Цей ринок знаходиться у притул з метрополітеном, і основні клієнти - пасажири підземки та студенти вузів, що розташовані у цьому районі.

- Безумовно, існують окремі «beach-fashion» і тенденції в пляжних костюмах, яким хочеться відповідати, щоб бути модною.  Але, я пропоную своїм клієнтам купальники, які пасуватимуть фігурі, підбираю індивідуальну колірну палітру, а покупець сам вирішує чи купувати чи ні, - розповіла продавець із п'ятнадцятирічним стажем Марія Ярошовець.

За її спостереженнями цьогорічними фаворитами у дівчат є закриті купальники. До речі, вони підходять майже усім типам фігури. Мінімальна вартість -  300 грн.

«Проїздом» на Приміському залізничному вокзалі.

Світлана Ковальська, торгує на Приміському ринку нещодавно. Раніше дівчина працювала у модному бутику та стверджує, що одяг з ринку - не гірший.

- Зараз щодня дуже багато клієнтів. Кожна друга жінка або бажає прихопити з собою у відпустку новий купальник (у мене демократичні ціни!) або просто забула свій вдома, а потяг не чекатиме. Найчастіше беруть цільні купальники, у стилі «пінап», велюрові, з різними принтами, вишивками, декоративними деталями, драпіруванням, що створюють ілюзію об’єму на грудях,  - коментує Світлана Ковальська.

Отже, шанувальницям ретро купальників з високою талією до Світлани на Вокзальну. Мінімальна вартість купальника 200 грн.

Місце покупок:  Лук’янівка.

На Лук’янівці ж рекомендують роздільний купальник з двосторонніми паєтками, який змінює колір.

- Купальник з паєтками - ідеальний варіант для пляжної вечірки. Одяг створює яскравий образу  і робить його більш святковим, - розповідає продавець  Софія Стасюк.

Мінімальна вартість купальника 400 грн.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.