Навігатор на 14-е червня: що цікавого в Києві

Навігатор на 14-е червня: що цікавого в Києві

Подія дня: урочиста Церемонія нагородження «Молода КороНація»


«Молода КороНація» - це дитя Всесвітньовідомого конкурсу «Коронація слова», якому стало тісно у межах дорослої Коронації.  Грандіозна мета конкурсу — розширити спектр дитячої літератури та заохотити до письменництва самих дітей. Не лише дорослі, але і діти писали для дітей. Не втрачайте чудову нагоду першими дізнатися, які роботи були визнані авторитетним журі найкращими та хто отримає титул Королеви чи Короля пера -2018. А також насолодитися вишуканою концертною програмою, безпосередньо поспілкуватися з відомими українськими літераторами та митцями!
Коли: з 17:00 по 20:00
Де: Київський Палац дітей та юнацтва, вул. Івана Мазепи, 13

Вечір музичний: концерт в "Ракушці"


Сьогодні у одному із найромантичніших місць столиці прозвучать найвідоміші ліричні арії у виконанні молодих успішних виконавців. Солісти: Ельвір да Паіва і Пона (сопрано, Португалія),  Кентен Дежорж (тенор, Франція),  партія фортепіано – Наталія Королько (м. Київ). Організатори концерту: Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, Посольство Португалії в Україні, Інститут Камоенша, Агенція UKR Artists
Коли: 20.00
Де: сцена "Ракушка", Маріїнський парк
Вхід вільний

Вечір лекційний: Довженко та ідея національного кіно


Сьогодні  відбудеться лекція відомого дослідника української культури, професора університету Альберта (Едмонтон, Канада) Богдана Небесьо «Стиль фільмів Олександра Довженка та ідея національного кіно в Україні». Під час зустрічі Богдан Небесьо презентує україномовний переклад книги «Німа кінотрилогія Олександра Довженка», яка стала фактично першою спробою познайомити українського глядача із сучасною західною академічною розвідкою присвяченою «німій трилогії» Олександра Довженка («Звенигора» (1928), «Арсенал» (1929) і «Земля» (1930)).
Коли: о 19:00
Де: Довженко-Центр, вул. Васильківська, 1, ст.м. Голосіївська
Реєстрація

Вечір в театрі: «Тектоніка почуттів»


Чи може кохання тривати вічно? Відповідь під час прем'єри у Молодому театрі за п'єсою Еріка-Еммануеля Шмітта. Діана – ідеал для багатьох чоловіків. Та й вона, боячись, що не буде завжди бажаною для свого коханого, вигадує провокацію – знайомить його з вродливою дівчиною. Пара закохується один в одного, і в цей момент випливає небажана правда. «Гра» головної героїні продовжується. Розкрити очі Рішару на ситуацію, щоб помститися – чи це не є геніальним планом? Але хто зрештою залишиться переможцем у цьому бою…
Коли: з 19:00 по 21:30
Де: Молодий театр, вул. Прорізна, 17
Вартість: 80-300 грн

Вечір літературний: «Дорога Святого Якова» Дзвінки Матіяш


Дорога Святого Якова — це 900 кілометрів пішки з наплічником на спині через усю Іспанію до мису Фіністерра — Кінця Землі.  Книга про стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, без яких не подолати такий шлях, історії людей з різних країн, яких можна було би зустріти тепер і багато років тому. Ви матимете можливість зустрітись з авторкою книги Дзвінкою Матіяш, поговорити про реальні події,  які лягли в основу книги та дізнатись чим паломництво відрізняється від звичайних подорожей.
Коли: о 18:00
Де:  в 15 залі Бібліотеки КПІ (6 поверх).
 Реєстрація за посиланням:  https://goo.gl/forms/cii1TBruCTL1lt8Z2