Зайців поменшало: поліцейські провели рейд в автобусах і тролейбусах

Зайців поменшало: поліцейські провели рейд в автобусах і тролейбусах

Вчора, 12 червня, працівники КП «Київпастранс» спільно з Національною поліцією провели першу цьогорічну перевірку пасажирів наземного громадського транспорту на наявність проїзних квитків та чинних документів, які дають право на безквитковий проїзд. Повідомляє прес-служба КП «Київпастранс».

Під час перевірки на 627 одиницях наземного громадського транспорту було виявлено 152 безквиткових пасажири. Зауважимо, що подібні перевірки проводитимуться регулярно. При цьому, кожного разу змінюватимуться маршрути та час перевірок.

-Контроль оплати проїзду - це необхідний захід, який вживають у країнах Європи та всього світу. Статистика щодо безквиткових пасажирів в українській столиці сьогодні більш втішна, ніж в попередні роки, та, на жаль, свідомість киян та гостей міста все ще має свої прогалини. Спільні рейди працівників КП «Київпастранс» та Національної поліції допоможуть зменшити кількість «зайців» і – за необхідності - захистити працівників підприємства, - зауважив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко.

Нагадаємо, киян безкоштовно обстежать на ВІЛ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.