Під київську мерію з'їхалися «швидкі»

Під київську мерію з'їхалися «швидкі»

На Хрещатику медикам передали 24 нових автомобіля з сучасним медичним обладнанням для надання екстренної допомоги, а також спецавтомобіль для швидкої доставки необхідних ліків чи вакцин.

За словами мера столиці Віталія Кличка, на придбання автомобілів було витрачено близько 50 мільйонів гривень. У їх салонах тепер вбудовані холодильні бокси для зберігання препаратів та сучасне обладнання не тільки для екстренної допомоги, а й для поверхневої діагностики.

– Такі ж швидкі працюють у Європі. В нових автомобілях все передбачено для комфортної роботи і водія, і медичного персоналу, і для комфортного перебування пацієнта. Вони оснащені найсучаснішим медобладнанням. Європейське місто повинне мати авто швидкої допомоги європейського рівня, – каже Кличко. – Я дуже радий, що ми знайшли можливість закупити цю нову, вкрай необхідну техніку. І що з кожним роком ми збільшуємо автопарк таких автомобілів.

Зазначимо, що у 2018 році на охорону здоров’я в бюджеті міста передбачено майже 9 мільярдів гривень, що на 600 млн грн більше, ніж торік. Ці кошти витратять на збільшення комунальних надбавок для столичних медиків, ремонти медичних закладів та закупівлю сучасного обладнання і спецавтомобілів.

Нагадаємо, киян безкоштовно обстежать на ВІЛ.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.