Кличко розповів, що потрібно для ефективної державної служби

Кличко розповів, що потрібно для ефективної державної служби

Система державної служби, яка формується в ході реформи, повинна працювати ефективно, а держслужбовці мають отримувати гідну платню за свою професійну роботу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час круглого столу «Державна служба в Україні: становлення, розвиток та наближення до європейських стандартів», який відбувається з нагоди 100-річчя запровадження державної служби. Про це повідомилив прес-службі мера.

- Не таємниця, що нам у спадок дісталася застаріла, негнучка, на жаль, поки що неефективна і досі корумпована система. І наше завдання зробити систему державної служби ефективною та щоб вона працювала для людей, - сказав Кличко.

Він зауважив, що Україна досі перебуває в процесі перетворень і реформ. І реформа державної служби вкрай необхідна. Оскільки має призвести до якісних змін інституту державної служби та повернути довіру людей до влади. 

Міський голова наголосив, що така довіра залежить від того, наскільки влада здатна оперативно і ефективно вирішувати проблеми людей. Відтак, суспільство очікує від державних службовців компетентності, професійності, уміння вислухати громадян і допомогти їм.

За словами Кличка, на сьогодні у структурних підрозділах Київської міської державної адміністрації та у районних  держадміністраціях столиці працюють майже 5 тисяч державних службовців. Перед якими стоїть завдання формування такої системи державного управління, яка була б орієнтована на людей.

- Ми всі разом – від спеціаліста до керівника – маємо спільне завдання -  кожного дня удосконалювати систему державної служби. І щоб ця система ефективно працювала, кожен держслужбовець має отримувати гідну заробітну платню за свою роботу. Аби наші держслужбовці надавали послуги на рівні держслужбовців будь-якої європейської держави, європейської столиці, - зауважив він.

Також міський голова наголосив, що державна система має працювати як відлагоджений механізм, а не в режимі ручного управління.

- Ми повині показати, що перетворення розпочинаються зі столиці. Що Київ є локомотивом усіх змін, - підкреслив Кличко.

Також цього року виповнюється 25 років з часу ухвалення першого закону про державну службу незалежної України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!