У Києві з сімей наркоманів будуть забирати маленьких дітей?

У Києві з сімей наркоманів будуть забирати маленьких дітей?

На Печерську у горе-батьків відібрали 3-літнього хлопчика у зв’язку із загрозою життю та здоров’ю дитини.

Вчора спеціалістами Служби у справах дітей Печерської райдержадміністрації та працівниками сектору ювенальної превенції Печерського районного управління поліції здійснено відібрання трьохрічної дитини у зв’язку із прямою загрозою його життю та здоров’ю. Про це повідомляє прес-служба Печерської РДА.

Зі слів працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та сектору ювенальної превенції, під час відвідування ними місця, де перебувала сім’я з дитиною, виявлено засіб для вживання наркотичних речовин через дим. У свою чергу батьки не заперечували про вживання цих речовин у присутності малолітньої дитини. Окрім того, в квартирі спостерігалась абсолютна антисанітарія та неприйнятні умови для проживання.

Згідно зі статтею 170 Сімейного кодексу України, відповідно до розпорядження Печерської райдержадміністрації № 358 «Про відібрання малолітньої дитини» - дитину відібрано та розміщено до державного дитячого закладу.

Під час первинного огляду медичними працівниками хлопчика, були виявлені порушення в стані його здоров’я, а саме: численні почервоніння та, за зовнішніми ознаками – запалення шкіряного покрову. Окрім того, у дитини виражена затримка речового розвитку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!