На вулиці Костьольній заспівали посли

На вулиці Костьольній заспівали посли

Вже вчетверте  раз на рік, на День Франкофонії, вулицю Костьольну повністю перекривають - вона стає пішохідною. 10 червня на одній із найбільш "французьких" вулиць Києва вирував ярмарок прикрас і різних милих дрібничок, книжок і посуду, екологічного одягу й іграшок, виготовлених з любов’ю. Вуличний театр,  виступи музичних груп і діджеїв з франкомовних країн, кулінарні майстер-класи, велика фотозона, розваги для дітей, фудкорти з делікатесами з усього світу (але найбільше гостей свята  цікавили українські смаколики), освітня зона франкомовних країн, театральні постановки французькою й українською мовами.

Музичну програму свята  відкрив виступ повноважних послів країн-учасниць фестивалю – Франції, Бельгії та Канади. На сцені співали: Ізабель Дюмон -  надзвичайний  і повноважний посол Франції в Україні, Роман Ващук - надзвичайний  і повноважний посол Канади  в Україні, Люк Якобс - надзвичайний  і  посол Бельгії в Україні, французький співак і композитор Батіст Амон. Завершив «посольський» виступ Роман Ващук запальною піснею Джо Дассена «Les Champs-Elysees». І все це – у супроводі французького музичного гурту BaptisteW. Hamonта шансон’є Leo Sterman.

Захоплення гостей свята викликали також виступ аматорського барокового хору Open Opera Ukraine, який виконав унікальні композиції раннього французького бароко, неперевершена шоу-вистава від Театру тіней «Teulis». Вибагливу публіку сколихнув  потужний вокал Маряни Головко, запальний рок-н-рол «Руки в Брюки», фанковий оркестр reFUNKtion, джаз і блюз Yellow Shoes Band та інші.    

Незважаючи на страшенну спеку, народу на святі було – не протовпитися! Але, здебільшого, гаманці відкривали  іноземці...

Фото Galeria Aria

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.