Комунальники готуються до зими: усунули 1,4 тис пошкоджень

Комунальники готуються до зими: усунули 1,4 тис пошкоджень

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» продовжує підготовку міста до нового опалювального сезону. У міжсезоння підприємство вже виявило та усунуло майже 1,4 тисячі пошкоджень теплових мереж. Про це під час прес-ланчу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомили в прес-службі КМДА.

Він нагадав, що цього року завершилася угода з ПАТ «Київенерго», і функції постачання гарячої води та опалення з травня виконує комунальне підприємство «Київтеплоенерго» (КТЕ). Підприємство також виконує підготовку теплового господарства до зими.

- Наразі тривають гідравлічні випробування, які необхідні для виявлення та усунення найбільш аварійних ділянок мереж. Під час випробувань працівники «Київтеплоенерго» виявили та провели ремонт 340 ділянок. Також у ході роботи виявлено та усунуто 990 експлуатаційних пошкоджень теплових мереж, – сказав Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА повідомив, що підприємство незабаром отримає нову техніку, в тому числі – протиаварійну. Тривають поставки закуплених матеріалів – трубопроводів для ремонту аварійних ділянок.

Нагадаємо, у Києві ремонтують теплотраси вибірково.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.