Киян запрошують на Фестиваль оперети та мюзиклу з кулінарними дегустаціями

Киян запрошують на Фестиваль оперети та мюзиклу з кулінарними дегустаціями

У Києві триває  VI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест». 9 червня гостей приймали у міському марку міста Буча, а, сьогодні, 10 червня –  на Співочому полі в Києві та ввечері – на сцені театру оперети.

 «О-Фест» — єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу.

- Цього року відбудеться шостий фестиваль «О-Фест», – розповідає голова НСТДУ, народний артист України, генеральний директор-художній керівник Національної оперети  України Богдан Струтинський. –  Для театру оперети фестиваль важливий тим, що дає, перш за все, художнє та професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл із різних країн. А для глядачів – це прекрасне шоу та святковий настрій!

Почесними гостями фестивалю, вже традиційно є Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури та мистецтва. А на сценах виступатимуть провідні солісти світових театрів та молоді артисти, дебютанти великої сцени. Свої творчі доробки представлятимуть молодіжні гурти та ансамблі.

В програмі фестивалю класичні твори, джаз, поп-рок, сучасна електронна музика та багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імесивний квест.

На локаціях фесту пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, експонуватимуться сучасні арт-проекти та художні виставки. Відбуватимуться витончені кулінарні дегустації та дитячі розважальні програми.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.