Дає друге життя для літаків: київський завод показав ангари

Дає друге життя для літаків: київський завод показав ангари

«Вечірка» завітала у особливе місце - на  ДП «410  завод цивільної авіації».  Тут здійснюють діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків і вертольотів з усього світу.

Сьогодні тут є нестача працівників, тому завод спільно із Київським міським центром зайнятості  запрошують усіх бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності.  До слова, із  60 вакансій з початку року  33 заповнені саме за сприяння Київського міського центру зайнятості.

-«Живи та працюй в Україні» - це наш лозунг! На жаль кияни їдуть на заробітки за кордон. Головною проблемою є порівняно низький рівень заробітної плати, але ми над цим працюємо і обіцяємо комфортні умови та достойну заробітну плату. Усі напрямки діяльності  Київського міського центру зайнятості відкриті та прозорі, - коментує директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

На підприємстві роблять акцент на актуальних вакансіях а саме: інженер з обліку теплоенергетичних і матеріальних ресурсів, радіомеханік, електромеханік, складальник-клепальник, токар 4-6 розряд, шліфувальник.

-Я хочу ознайомити вас з технічним актом прийому літаків. На вулиці відбувається отстиковка крил літака, у подальшому знімаються повітряні гвинти, після чого літак прямує в цех розбирання, де його «розкладають» мало не по гвинтиках. Всі агрегати знімають і ставлять на стелажі. На кожну деталь - окрема бірка. Це робиться для того, щоб розуміти, що саме ця деталь підходить для цього літака, а не будь-яка інша,- розповів про основну діяльність заводу Головний конструктор Олександр  Кіпров.

На території заводу створені умови для комфорту працівників: їдальня, кімната відпочинку. З усього, що «Вечірка» побачила і почула, можна було б сміливо радити цей завод, але цікаво, що думають люди, які працюють на підприємстві  вже не перший рік?

-Я -  електромеханік. Працюю тут понад 6 років. Робота, звісно, чоловіча, вимагає неабияких фізичних зусиль. До нас часто приходять влаштовуватись студенти,  їм часто не вистачає відповідальності та витримки, а нам не вистачає працівників. Тож майбутнім нашим колегам я раджу саме цих якостей, – коментує електомеханік Сергій  Ткачук.

Професії пов’язані з літаками були і будуть актуальними в усі часи, впевнені на заводі.  Тож мершій на співбесіду «410-й» чекає саме на Вас!

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.