Де сьогодні перекриють рух транспорту через зйомки фільму і кольоровий забіг

Де сьогодні перекриють рух транспорту через зйомки фільму і кольоровий забіг

Неділя у Києві буде насичена цікавими подіями і... перекриттями вулиць. Якщо ви водій, то зважайте на те, що сьогодні через зйомки телесеріалу та забіг буде ускладнено рух. Кольоровий забіг


10 червня у Києві на Троїцькій площі (навпроти НСК «Олімпійський») розпочнеться спортивно-масовий захід «Кольоровий забіг (Color Run)». Як зазначають організатори  – це розважальна подія, однак вони прагнуть привернути увагу до важливості корисного дозвілля і здорового способу життя.

 
«Kyiv Color Run» відбудеться за маршрутом: Троїцька площа – вулиця Велика Васильківська (у напрямку станції метро «Палац «Україна») – розворот на вулиці Великій Васильківській (біля будинку №102 у районі костелу) (4 кола). У зв’язку із цим, із 8:00 до 13:00 за вказаним маршрутом буде заборонено рух усіх видів транспортних засобів.
Захід відкритий для усіх охочих відповідного віку, незалежно від статі.

Із 6:00 до 14:30 вносяться тимчасові зміни в роботу тролейбусів маршрутів №№ 12, 40, 91Н та автобусів маршрутів №№ 5,20. Про це повідомили у КП «Київпастранс».
•    рух автобусів маршруту №5 організовано від вул. Ізюмської до вул. Ямської за власною трасою, далі вул. Казимира Малевича, вул. Короленківська, вул. Тарасівська, далі за власною трасою;
•    рух автобусів маршруту № 20 організовано від ж/м Корчувате до ст. м. «Либідська»;
•    рух тролейбусів маршруту № 12 організовано від ст. м. «Васильківська» до ст. м. «Либідська» та від залізничного вокзалу до Ботанічного саду;
•    рух тролейбусів маршруту № 40 організовано від вул. Кадетський гай до вул. Волгоградська;
•    рух тролейбусів маршруту № 91Н (останній рейс) організовується від вул. Милославської до ст. м. «Либідська».

На час проведення вказаного заходу буде забезпечено громадський порядок, чергування екстреної (швидкої) медичної допомоги.

Кіно у великому місті


У Києві тривають зйомки епізодів міні-телесеріалу «Chernobyl», які проводить ТОВ «Р-Фільм». Через це сьогодні низкою вулиць буде обмежено рух транспорту. Громадський транспорт працюватиме у звичайному режимі.

  • із 11:00 до 17:30 від вул. Костянтинівської, 36 до вул. Костянтинівської, 71; від вул. Оболонської, 12 до вул. Оболонської, 9; від вул. Юрківської, 54 до вул. Юрківської, 59/5; від вул. Оленівської, 16 до вул. Оленівської, 10;
  •  із 06:00 до 21:00 від вул. Богдана Хмельницького, 28 до вул. Богдана Хмельницького, 40/1; вулиця Рєпіна від вул. Богдана Хмельницького до б-ру Тараса Шевченка; від вул. Пушкінської, 22 до вул. Пушкінської, 11; від вул. Хрещатик, 42-А до вул. Хрещатик, 36.

Нагадаємо також, що сьогодні відбудеться «Ралі журналістів».

Захід буде проходити на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної) із 11:00 до 21:00.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.